Crash Bandicoot N. Sane Trilogy yönetmeni, şimdi yeni bir proje üzerinde çalışıyor

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy yönetmeni, şimdi yeni bir proje üzerinde çalışıyor

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oldukça büyük bir başarı getirmişti. Yeni bir Crash Bandicoot geliyor olabilir mi?

30 Haziran 2017 tarihinde çıkışını sadece PlayStation 4 platformu için gerçekleştiren Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, sadece 2 günlük satış ile Haziran 2017 tarihinin en çok satan video oyunu olmayı başarmıştı. Bu başarı yaz boyunca devam etmişti ve Sony ekibi de oyundan oldukça memnun kalmıştı. İşte bu oyunda hem yönetmenlik, hem de tasarımcılık yapan kişi, yaptığı yeni açıklamalara göre şu an henüz duyurulmamış bir projede, baş tasarımcılık yapıyor. Bu projenin ne olduğunu tam olarak bilmiyoruz ama kendisi Vicarious Visions ile çalışıyor. Yani, bu projenin Activision ve Vicarious Visions ekiplerinin elinin altında söyleyebiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy yönetmeni, şimdi yeni bir proje üzerinde çalışıyor

Vicarious Visions daha önceden karşımıza Destiny 2, Skylanders: Imaginators – Crash Edition, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Guitar Hero: Warriors of Rock gibi video oyunları ile çıkmıştı. Birçok oyuncu şu an yeni bir Spyro oyununun geliştirilmekte olduğunu söylüyor ama bu kişinin çalıştığı proje, çok büyük bir rahatlıkla Destiny 2 ile de alakalı olabilir. Çünkü Bungie ile Vicarious Visions, Destiny 2 projesinde birlikte çalışıyordu.

Benim dediğim gibi, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oyununun başarısından ötürü yeni bir Crash Bandicoot oyunu da görebilme ihtimalimiz bulunuyor. Hem de bu oyun sadece PlayStation 4 için değil, tüm popüler platformlar için çıkabilir. Çünkü bu serinin hakları Sony ekibinde değil, Activision ekibinde bulunuyor. Bakalım önümüzdeki günlerde Activision ve Vicarious Visions ekipleri içerisinden neler gerçekleşecek? Merakla bekliyor olacağız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.