3 senedir, her saniyede 43 oyuncu Dark Souls 2 içerisinde ölüyor

3 senedir, her saniyede 43 oyuncu Dark Souls 2 içerisinde ölüyor

Toplamda ise 200 milyon kez ölüm gördü bu oyun.

PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC için çıkışını gerçekleştirmiş olan Dark Souls 2, tam 3 senedir piyasada. Bu oyun şu an her ne kadar serinin en güncel oyunu olmasa da, günümüzde bile aktif bir şekilde oynanıyor. Öyle ki, bu oyunu oynayan bir Reddit kullanıcısı. oyuna girdiği zaman bir mesaj ile karşılandı. Bu mesajda ise oyunun geliştirici ekibi, oyunları hakkında istatistikler sunuyordu. Bu istatistiklere göre 3 senedir, her saniyede 43 oyuncu Dark Souls 2 içerisinde ölüyor. Toplamda ise 200 milyon kez ölüm gördü bu oyun.

3 senedir, her saniyede 43 oyuncu Dark Souls 2 içerisinde ölüyor

11 Mart 2014 tarihinde çıkışını yapan Dark Souls 2, belli ki birçok oyuncunun canını almış ve günümüzde de almaya devam ediyor. Açıkçası benzer bir istatistiğin Dark Souls 3 ile de verilmesini isterdik. Belki geliştirici ekip, Dark Souls 3 oyununun da 3 yaşına girmesini bekleyecektir bu istatistikleri yayımlamak için. Belki de yayımlanmıştır da, bizler oyuna giremediğimiz için göremiyoruzdur. Kim bilir?

Dark Souls serisi hakkında ise en son, “Dark Souls 3 ile Souls serisinin sonunun geldiğini belirtmiş olan ve şu an PlayStation 4 üzerinde de Bloodborne serisine sahip olan FromSoftware, The Game Awards 2017 sırasında kısa bir video yayımladı. Yayımlanan bu videoda ekibin yeni oyunu görüldü ama oyunun ne olduğu tam olarak söylenmedi. Birçok oyuncu, yayımlanan videonun Bloodborne 2 oyununa ait olduğunu söylerken, bazı oyuncular da bu yeni oyunun yepyeni bir seri olduğunu söyledi. Videonun içerisinde, “Shadows Die Twice” deniyor ve belki bu, projenin bir devam oyunu olduğunu veya Remastered bir proje olduğunu işaret ediyor olabilir ama FromSoftware, kendi YouTube kanalında bu videoyu yeni bir proje olarak adlandırılıyor. Yani bizlerin kafası bayağı bir karışmış durumda.” demiştik. Hatırlatalım istedik.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.