Epic Sax Guy, bir Dark Souls modu olarak karşımızda

Epic Sax Guy, bir Dark Souls modu olarak karşımızda

Sergey Stepanov, şimdi de ünlü saksafonu ile birlikte Dark Souls'da.

Epic Sax Guy isminin geçmesi bile birçok kişinin aklından, o bir türlü unutulamayan saksafon melodisinin çalmasına sebep olacaktır. Yani, evet, eski bir internet fenomeni, fakat hala o eski etkisi üzerinde. Şimdi dürüst olalım, ara sıra çaktırmadan YouTube‘dan veya artık başka hangi platformları kullanıyorsanız oradan açarak anıları tekrar canlandırıyoruz. Anlaşılan Dark Souls için mod üretenler de unutamamış bizler gibi ve oyun içerisinde Epic Sax Guy olarak oynayabileceğimiz bir mod hazırlamışlar. Hem de o ünlü dansı ile birlikte!

Dark Souls Epic Sax Guy

SunStroke Project ve Olia Tira tarafından seslendirilen Run Away isimli parçayı hatırlıyorsunuz değil mi? Ya da en azından duymuşsunuzdur. Eurovision esnasında şovlarını yaparken, ilk 30‘lu saniyelerden sonra nereden geldiğini çözemediğimiz bir saksafon ile başlayan internet fenomeni, uzun bir süre gündemde kalmıştı ve işin en ilginç kısmı, hala da gündemden bir türlü düşmedi. Ara sıra unutuluyor gibi oluyor, sonra birileri tekrar canlandırıyor ve uzun bir süre yine bizlerle kalıyor.

Hemen aşağıda bulunan videoda Epic Sax Guy ismi ile bilinen internet fenomeni Sergey Stepanov‘un Dark Souls‘da nasıl göründüğünü izleyebilirsiniz. Düşmanlar gözlerini kırpmadan bizleri pataklarken itinayla ve inatla saksafonumuzu hunharca çalmaya devam edebiliyoruz bu mod sayesinde. Modu indirmek ve yüklemek için buraya tıklayıp ulaşacağınız sayfadaki talimatları izleyebilirsiniz. Eğer fikrimizi soracak olursanız, 2 tane internet fenomeninin buluşması, ortaya mükemmel ötesi içerikler çıkarmış, bize de tadını çıkarmak düşüyor.

Tüm bunların haricinde, En iyi PS4 oyunları yazımıza, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın