29 TL değerindeki Black Desert Online paketi şimdi satışta

29 TL değerindeki Black Desert Online paketi şimdi satışta

Peki, Başlangıç Paketi sizlere neler veriyor?

Eğer Black Desert Online için satılan paketler sizlerin bütçesini aşıyorsa veya henüz beta dönemindeki bir video oyununa 50 TL bile vermek istemiyorsanız, oyunun Türkiye dağıtımcı ekibinden güzel bir haber var: 29 TL değerindeki Başlangıç Paketi şu an satışta. Eğer bizleri takip ediyorsanız zaten bu paketin satışa sunulacağını sizlere birkaç gün önce aktarmıştık. Şimdi ise bahsettiğimiz bu paket satışa çıktı. Eğer dilerseniz şu an oyunun paket satış sayfasına gidip, 29 TL ödeyip, Başlangıç Paketi isimli bu ögeyi satın alabiliyorsunuz. Peki, Başlangıç Paketi sizlere neler veriyor? Yazımızın devamında onlardan da bahsedelim.

Black Desert Online

Resmi Black Desert Online satış sayfasına göre 29 TL değerinde satılan Başlangıç Paketi içerisinde öncelikle oyuna giriş bileti bulunuyor. Bu giriş bileti ile oyun açık beta sürecine girdiği zaman ve tam çıkışını gerçekleştirdiği zaman oyuna girebiliyorsunuz. Oyun muhtemelen 2018 içerisinde tam çıkışını gerçekleştirecektir ama açık beta süreci Aralık 2017’nin başlarında gerçekleşecek. Bu biletin haricinde bir de 1 tane Misafir Kartı verilecek oyuncuya. Bu misafir kartını kullanan başka bir oyuncu, oyunun açık betasını 7 gün boyunca deneyebilecek. Son olarak da bu paketi alan oyunculara Değerli Paket (30 Gün) verilecek. Bu paketin içerisinde ise oyunun ilk zamanlarını sizin adınıza kolaylaştıracak birkaç öge bulunuyor.

5 Kişiye Misafir Kartı

Hemen aşağıya sizler için 5 adet misafir kartı bıraktık. Bu kartları kullanarak, oyunun açık beta sürecini 7 gün boyunca deneyebileceksiniz. Yalnız, bu kodları sadece 1 kişi, 1 kez kullanabileceği için bu kodları ilk kim kullanırsa, onun olacaktır. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz.

  • 14F4-7232-C3DB
  • 1DDF-CC9F-B6F0
  • C877-E122-6E81
  • E8F9-89C1-26E6
  • FE0F-6ABF-18B9

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın