Zorunlu açıklama

Zorunlu açıklama

Yaşanan gelişmelerden dolayı okurlarımızdan özür dileriz

İyi günler

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gün içerisinde fark ettiğimiz (24 Mayıs 2013) ve Talha Turhal isimli kişinin resmi blog sayfasında yazdığı ancak herhangi bir resmi kanıta dayanmayan suçlamalardan dolayı okurlarımıza, ayrıca PR ve Basın sektöründe faaliyet gösteren kişi ve kuruluşlara açıklama yapma ihtiyacı duyulmuştur.

Geçtiğimiz günlerde paylaşım sitesi Facebook üzerinde yaşanan ve www.leadergamer.com.tr adresinde Ege Özöztürk tarafından yazılmış Xbox One Ön İnceleme adlı yazının bir Facebook kullanıcısı tarafından paylaşılmasından sonra gelen yorumlarda, Talha Turhal isimli kişinin resmi kanıtları olmadan kuruluşumuzu dolandırıcılık ile suçlamış ve bunun üzerine kendisine verilen cevaplarda herhangi bir fiziksel unsur olmamasına karşın “tehdit ediyorlar” gibi yorumlar yapmaya devam etmiştir. Kendi resmi bloğunda yazmış olduğu yazıda gösterdiği kanıtların herhangi bir hukuki dayanağının ve gerçek isimlerinin olmaması düşündürücüdür. Kendisinin geçmiş icraat ve çalışmalarının sonuçlarına bakıldığında ise, yaşanan olayın karalama amaçlı olduğu aşikardır. Bizim tabirimize göre yalanlar üzerine kurulu ithamların sektörden kişiler tarafından rağbet görüyor ve destekleniyor olması ise üzücüdür.

Yıllardır kendisi ve Eylem Medya ve Yayıncılık şirketinin sahibi olan Gökhan Girgin ile aralarında yaşanan gerginliklerin sonucu olarak ortaya çıkan bu durumun kendisi tarafından hala ısıtılarak devam etmesi ve desteksiz ithamlarına yenilerini eklemesi sonucu kendisi ve bu yalanlara destek veren kişiler hakkında Av. Yüksel Deniz aracılığı ile savcılığa şikayetimizi yapmış bulunmaktayız. Şuandan itibaren konu hakkında hukuki olarak hakkımızı aramaya devam edeceğimizi bildirmek isteriz.

Yaşanan rahatsızlıktan dolayı Eylem Medya ve Yayıncılık Ailesi olarak özür dileriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.