Menü
https://leadergamer.com.tr/final-fantasy-xv-5-milyon-kopya-satti/

Call of Duty: Infinite Warfare

Yapımcı Infinity Ward
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 4 Kasım 2016

Zombies in Spaceland Rehberi – Lost and Found

Bu yepyeni rehberimizde, Lost and Found’u ele alıyoruz.


Call of Duty: Infinite Warfare’ın özellikle konsollarda yakaladığı satış başarısının ardından, serinin takipçilerinin çoğu bu oyuna geçiş yaptı. Call of Duty’nin şimdiye kadar gördüğü en kaliteli zombi modlarından olan Zombies in Spaceland, bütün ihtişamıyla sizleri bekliyor. Her zombi modunda olduğu gibi, bu modda da oyununuzu kolaylaştıracak ve çok daha eğlenceli hale getirecek küçük ipuçları bulunuyor. Bunlardan birisi olan Lost and Found, öldükten sonra kaybettiğiniz silahı yeniden satın almanıza izin veriyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve bütün adımları sırasıyla anlatacağımız rehberimize geçelim.

Zombies in Spaceland

Her şeyden önce, karakteriniz için Up N’ Atoms Perk’ünü satın almanız gerekiyor. Bu Perk, hızlı canlandırma benzeri bir sistem ile karakterinizin öldükten sonra hayata dönmesini hızlandırıyor. Up N’ Atoms’u elde edebilmek için, Zombies in Spaceland’deki bütün jeneratörleri etkinleştirmeniz gerekiyor. Bunu nasıl yapacağınızı daha önceki rehberlerimizin birinde detaylıca anlatmıştık, buraya tıklayarak bahsi geçen rehberimize ilerleyebilirsiniz.

Lost and Found’u ziyaret etmeden önce, bilerek ve isteyerek ölmeniz gerekiyor. Ölümünüzün ardından, Up N’ Atom Perk’ünün yardımıyla Afterlife oyun salonuna transfer edileceksiniz. Bu salonda “Soul Power” kazanmak için belirli oyunlar oynayabiliyorsunuz. Ayrıca bu noktada takımınızı ayırmanız ve iş bölümü yapmanız da mümkün oluyor. Soul Power barını doldurduktan sonra, kendi kendinizi canlandırmak için kullanabileceğiniz bir jeton kazanacaksınız. Bu jetonu diriltme kapısına attığınızda, birkaç zombiyi daha öldürmek için yeniden canlanacaksınız.

Afterlife oyun salonundan dönüp de gerçek hayatta gezinmeye başladığınızda, parkın önüne doğru yani ilk olarak başladığınız noktaya ilerleyin. Bu noktada, kullanıcı arayüzünde azalmakta olan bir bar olduğunu fark edeceksiniz. Eğer bu bar bitene kadar Lost and Found’a dönmeyi başaramazsanız, bütün eşyalarınızı sonsuza kadar kaybedeceksiniz. Eğer geri dönmeyi başarabilirseniz, eşyalarınızı satın alabileceğiniz kadar para bulundurmayı unutmayın. Aksi takdirde haritanın başlangıcında takılacak ve silahlarınızı bir daha geri alamayacaksınız.

Lost and Found hakkında size anlatabileceklerimiz şimdilik bu kadar. Daha önceki Call of Duty zombi modlarında buna benzer bazı mekanikler görmüş olsak da, Lost and Found kadar eğlencelisiyle karşılaşmamıştık. Takıldığınız noktalarda, yorum kısmından bizlerle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Şimdi Zombies in Spaceland’e geri dönün ve zombileri rahat rahat öldürmenin keyfine bakın.

Göz atabileceğiniz diğer Call of Duty: Infinite Warfare ve Zombies in Spaceland Rehberlerimiz

  • Call of Duty: Infinite Warfare hakkında bilgi almak istiyor, kendinize bir yol gösterici arıyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Hızlı oynanışa alışmak ve oyuna daha kolay adapte olmak istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Zombies in Spaceland modunda Dischord silahını elde etmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Zombies in Spaceland modundaki bütün jeneratörleri etkinleştirmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Zombies in Spaceland modunda Pack-a-Punch makinesine ulaşmak istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Zombies in Spaceland modunda Lost and Found yükseltmesine ulaşmak istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
Yaşar Baturalp Editör