Yeni Need for Speed ile Seattle, Washington’a gidebiliriz

Yeni Need for Speed ile Seattle, Washington’a gidebiliriz

Yeni Need for Speed için bir görsel paylaşıldı. Biraz inceleyelim dedik. Seattle, Washington çıktı içerisinden.

Yeni Need for Speed oyunu; PlayStation 4 ve Xbox One için bu sene içerisinde çıkacak. PC platformu içinse büyük bir ihtimalle 2018 senesinin ilk aylarında göreceğiniz oyunu. Aynı, 2015 senesinde çıkan Need for Speed oyununda yaşadığımız gibi yani. Oyunun çıkışına bu kadar az bir süre kala, yeni Need for Speed hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. Oyunun resmi tanıtımı 2 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşecek ve ardından da bir E3 2017 tanıtımı göreceğiz EA Play etkinliği sırasında. Fakat bu iki tanıtım da yaklaşana kadar Need for Speed sosyal medya kanalları boş durmuyor. Yeni yeni şeyler paylaşıyorlar. Bizler de heyecanlanıyoruz tabii. Bu haberimizde ise, o paylaşılan yeni şeylerden bahsedeceğiz. Hazır mısınız? Çünkü yeni Need for Speed ile Seattle, Washington’a gidebiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni Need for Speed ile Seattle, Washington'a gidebiliriz

Sizlere çok önceden bir haber sunmuştuk. Bu haberimizde, Need for Speed sosyal medya kanallarının profil fotoğraflarının ve kapak fotoğraflarının yeni oyun için değiştirildiğini söylemiştik. Bu profil fotoğraflarında kullanılan renkler, oldukça canlı ve pembe/mor/kırmızı tonundaki renkler kullanılmıştı ve bizlerin aklına direkt olarak Miami gelmişti. Bu konuda tabii ki bir kanıtımız yoktu, oyunun sadece Miami’de geçeceğine karşı bir hisse kapılmıştık. Fakat bu hissimiz yanlış olabilir çünkü oyunun sosyal medya kanallarından, yeni oyun için yeni bir görsel paylaşıldı ve bu görseli incelediğimizde, Seattle, Washington bölgesine ait ipuçları bulduk.

Bahsettiğimiz bu görseli, sizler de hemen yukarıdan görebilirsiniz. Oldukça beyaz, içerisi boş bir görsel gibi görünüyor. Fakat görselin en altında bir şehir görünüyor belli belirsiz. Bu şehir, büyük bir ihtimalle yeni oyunun geçeceği şehri temsil ediyor. Bu yüzden, görsele daha dikkatli baktık. Belki yurt dışındaki şehirleri hatırlatan birkaç ipucu bulabiliriz diye ve bulduk da. Görselin sağ alt tarafına bakarsanız, uzunca bir yapı göreceksiniz. Bu yapı, Seattle, Washington’da bulunan Space Needle yapısına çok benziyor. Space Needle ile o görseldeki yapı, bire bir aynı değil. Fakat aralarında çok büyük bir benzerlik var. Bu yüzden, biz oyunun Washington’da geçeceğini düşünüyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni oyun ile ziyaret edeceğimiz şehir, büyük bir ihtimalle Seattle, Washington olarak geçmeyecektir. Hayali bir şehir ve hayali bir isim görebiliriz ama bu şehrim mutlaka gerçek bir mekandan esinlenmesi gerekecek. İşte, esinlenecek bölge gerçekten Seattle, Washington olabilir. Peki, siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Yorumlarınızı bekliyor olacağız. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.