Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 29.06.2020

Yakın zamanda Steam platformu üzerinden Erken Erişim’e açılan Shadow Arena oyununa yeni kahramanlar dahil olmaya devam ediyor. Arenaya katılan 12. kahraman Lahn olacak! Kahramanlar dışında başka konularda da güncellemeler yapılan oyunda, “Shadow Arena Champions Showdown” şampiyonu ise belli oldu.

Pearl Abyss, yeni kahraman Lahn'ın 2 Temmuz tarihinde Shadow Arena'da oyuncularla buluşacağını duyurdu. Yeni kahraman, oyuncuların yeni güçlü becerileri kullanarak başkalarına karşı mücadele etmesini sağlayacak.

Shadow Arena’nın 12. kahramanı Lahn, bir düşmanın aldığı pozisyonu Hilal Pendulum silahı ile çekerek veya sürükleyerek manipüle edebilen bir dövüş sanatçısıdır. Ayrıca, uzun menzilli saldırılar yaparak, düşmanlarına uzaktan da etkili bir şekilde nişan alabilme becerisine sahiptir. Oyuncular yeni kahramanın bu benzersiz becerilerini gelecek hafta oyuna dahil olacak güncelleme ile deneyimleyebilecekler.

Shadow Arena Evreni Yeni Güncellemeler ile Gelişiyor

Bununla birlikte, Shadow Arena'da farklı yeni güncellemeler de yapıldı. Artık Takım savaşı sırasında yeterli katılımcı bulunamadığı ve bekleme süresi uzadığı zaman Yapay Zeka botları eklenecek ve oyuncular beklemeden oyunun tadını çıkarabilecek. Ayrıca daha çekişmeli bir oyun ortamı yaratmak için donanımlı silahların artık kendine özgü bir görünümü olmayacak. Bu şekilde, bir silah seviyesinin yalnızca görsellere dayanarak değerlendirilmemesi sağlanacak.

Takım modu yarışması “Shadow Arena Champions Showdown” 28 Haziran tarihinde gerçekleşti. Yoğun 4 turdan sonra kazanan, yarışma boyunca kazanılan toplam puana göre belirlendi. Kazananlar Ororong ve Banishing, 5 Kahraman Seçme Kuponu ve yanında özel bir dış görünüm ile ödüllendirildi.

Daha fazla bilgi için Shadow Arena’nın resmi internet adresi ve Discord, Facebook, YouTube ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.