Böyle Grand Theft Auto V grafik modu mu olur?

Böyle Grand Theft Auto V grafik modu mu olur?

Mod hakkındaki video ve görsel galerisi ise haberimizde.

Grand Theft Auto V bu dönemin oldukça popüler oyunlarından bir tanesi. İlk olarak 2013 senesinde eski nesil konsollar için piyasaya sürülen bu oyun, 2015 senesinde PC oyuncularına da sunulmuştu ve o günden beri PC oyuncuları, modlar ile bu oyunu desteklemeye devam ediyor. Oyuncular tarafından en çok kullanılan mod tiplerinden bir tanesi ise grafik modları. GTA 5 genel olarak güzel grafiklere sahip ama o grafikler 2013’den kalma. Bu yüzden oyuncular daha iyisini, sürekli yeni GTA 5 grafik modu istiyor. Kryton ise oyuncuların istediğini verecek gibi görünüyor.

GTA 5 grafik modu

Kryton isimli mod geliştiricisi ve YouTube içerik üreticisi, NaturalVision ve Redux modlarını kullanarak kendisine ait bir grafik modu geliştirmişti. Bu kişi yaklaşık birkaç hafta önce ise grafik modunu çok daha ileriye taşıdı ve Project NVRX isimli ultra gerçekçi Grand Theft Auto V grafik modunu oyunculara sundu. Mesela, yukarıdan görebileceğiniz o görsel, haberimizin devamındaki görsel galerisi ve tabii ki video, bahsettiğimiz Project NVRX moduna ait.

Peki, bu modu bilgisayarınızın kaldırabilmesi için ne gibi bir sisteme ihtiyacınız var? Mod geliştiricisinin yaptığı açıklamaya göre kendisi NVIDIA GeForce GTX 1080, Intel i7 4770k ve 16 GB değerindeki RAM ile 2K çözünürlükte, en yüksek grafik ayarlarında 50 FPS ile 90 FPS arası bir performans alıyor. Eğer çok kalabalık bir sahneye girerseniz, FPS ne yazık ki daha da düşüyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

GTA V Project NVRX

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın