Yeni For Honor kahramanları sızdırıldı

Yeni For Honor kahramanları sızdırıldı

Karakterlerin adı ise Ninja ve Centurion.

Ubisoft ekibinin yepyeni serisi olan For Honor, güçlü bir çıkış gerçekleştirdi ve gün içerisindeki normal saatlerde, oyun içerisinde 50 bin civarı oyuncu görebilmek mümkün. Oldukça aktif olan bu oyun, aktifliğini koruyabilmek için karşımıza 6 yeni karakter ile çıkacaktı. Bu karakterlerin hangi tarafa geleceği veya karakterlerin neye benzediğini, adını filan hiç bilmiyorduk. Geçen gün ise bu oyuna eklenecek 6 yeni karakterden ilk ikisi sızdırıldı. Sızdırılan bilgilere ve görsellere göre oyuna eklenecek yeni karakterlerin adı Ninja ve Centurion. Dilerseniz hemen aşağıdan Centurion ve Ninja karakterlerinin sızdırılan bir görseline göz atalım. Ardından da bu karakterlerin özelliklerine değiniriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni For Honor kahramanları sızdırıldı

Yukarıdan görebileceğiniz 2 adet görseli, bir Reddit kullanıcısı sızdırdı ve kaynağı belirtmedi. Fakat kaynağı belirtmesine gerek var mıydı? Bizce yok çünkü karakterler, For Honor tasarımına uyuyor. Ayrıca oyunun Sezonluk Geçiş ögesinde de oyuna eklenecek 6 yeni karakterin siluetleri bulunuyordu. Bu 2 görseldeki karakter de, o siluetlere tam uymakta. Her neyse, öncelikle Centurion kahramanından bahsedelim. Bu karakter, büyük bir ihtimalle Şövalye tarafına gelecek. Öyle ki, oyunun senaryo kısmında da Centurion kahramanına birkaç kez gönderme yapılmıştı. Bu yüzden oyuna eklenen ilk iki karakter arasında Centurion kahramanını görmek, bizleri pek şaşırtmadı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Diğer karakter ise Ninja ve tahmin edebileceğiniz gibi Samuray tarafına ekleniyor bu karakter. Yani Viking tarafı, ne yazık ki yeni bir kahramana şimdilik ulaşamıyor. Ayrıca oyuna eklenen 2 karakterin de yeteneklerinin, oyunda bulunan diğer karakter ile aynı yeteneklere sahip olması, birçok oyuncuyu üzmüş durumda çünkü şimdi sadece 2 farklı tasarım göreceğiz. Oynanış olarak büyük bir ihtimalle bu 2 yeni karakter, başka 2 karaktere benzeyecektir. Peki, bu karakterler ne zaman eklenecek oyuna? Bu konuda resmi bir bilgi yok fakat herkes, War of Factions 1. Sezonu sonunda oyuna ekleneceğini düşünüyor. Yani 2. sezona temiz ve yeni karakterlerle bir başlangıç yapılacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.