Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.08.2018

Bizler için yaz ayları başlayalı bir hayli zaman oldu aslında. Yazın başlaması ile birlikte de, bol bol gezip tozduk elbette. Onca gezip tozmanın ardından son olarak vardığımız yer ise, elbette oyuncular olarak PC veya konsol başı. Peki, bizleri en çok sevindirecek şeylerden biri ne olur? Oyunları bizlere neredeyse bedavaya sunan yaz indirimleri tabii ki. Her ne kadar Steam platformu üzerinde bir indirim başlatılmış ve bitmiş olsa da, biz oyuncuları sevindirecek indirimler bütün hızıyla devam ediyor.

Playstore üzerindeki yaz indirimleri ile güzel fırsatlar sunuluyor

Playstore üzerinde gerçekleşmekte olan indirim fırsatlarına her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Daha önceki yaz indirimleri haberlerimize göz gezdirdiyseniz, birçok önemli oyunu görmüşsünüzdür zaten listede. Şu anda ise Redeemer, Zombie Night Terror, RunGunJumpGun, Hard Reset, Semblance, Two Worlds II gibi oyunları bulabilirsiniz. Kampanya sayfasına ilerlemek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Fakat kampanya sayfasına ilerlemeden önce, sizlerle paylaşmamız gereken bir indirim daha bulunuyor.

Sizlere biraz evvel bahsetmiş olduğumuz indirimlerde Elder Scrolls Online paketleri bulunuyor. Hemen aşağıda sizler için listelemiş olduğumuz Elder Scrolls Online listesinde bulunan paketlerde %50'ye varan indirimler bulunuyor. Hazır yaz bütün hızıyla devam ediyorken, uzun süre oynamak üzere oyun arayan oyuncular tarafından kesinlikle kaçmaması gereken fırsatlar olduğunu söylemek mümkün.

Elder Scrolls Online Kampanyası

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.