Menü
https://leadergamer.com.tr/yeni-god-of-war-dualshock-4/
Playerunknown's Battlegrounds 31 Temmuz 2017 9:39

İzleyiciler tarafından yönetilen yapay zeka, PlayerUnknown’s Battlegrounds’da üçüncü oldu

PlayerUnknown’s Battlegrounds karakterinin ölümü ise, üçüncü olan birine göre oldukça basit oldu.


Son zamanların en çok konuşulan video oyunlarından bir tanesi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, Twitch Plays sisteminin de konuklarından bir tanesiydi. Bu sistemde, bir oyun başlatılıyor ve canlı yayının izleyicileri tarafından kontrol ediliyor bu oyun. İşte bu seferki bir canlı yayında da PlayerUnknown’s Battlegrounds oynandı ve tamamen izleyiciler tarafından yönetilen PlayerUnknown’s Battlegrounds karakteri, hiç kimseyi öldürmeden, ilk üçe kadar girmeyi başardı. Oyuncu, ne yazık ki yerde sürünürken, bir araba tarafından ezildi ve üçüncülük ile yetinildi. Eğer dilerseniz bu anın görüntülerine, hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz.

Battlegrounds

PlayerUnknown’s Battlegrounds hakkında daha önce, “SteamSpy verilerine göre PlayerUnknown’s Battlegrounds, 5 milyon satış rakamına ulaştı. Bu, oldukça büyük bir başarı çünkü tam 1 ay önce sizlere bu konuda bir haber sunmuştuk ve oyunun 4 milyon satış rakamına ulaştığını belirtmiştik. Bu da demek oluyor ki PlayerUnknown’s Battlegrounds; 1 ayda, 1 milyon adet sattı. SteamSpy verilerine göre oyunun sahibi olan oyuncu sayısı 5,029,228, son iki haftada oyunu oynayan oyuncu sayısı 3,665,942 ve toplam oyuncu sayısı 4,963,421. Yani, oyun her ne kadar 5 milyon satmış olsa da, oyunu henüz 5 milyon kişi oynamamış gibi görünüyor.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oynayacaksanız bu oyunları, PC monitörü olarak kullanabileceğiniz en iyi televizyonlar yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları ya

Kaan GEZER Editör