Xbox One X, PC üzerindeki ultra ayarlarda ARK: Survival Evolved oynatacak

Xbox One X, PC üzerindeki ultra ayarlarda ARK: Survival Evolved oynatacak

Bu durum Microsoft tarafından da, geliştirici ekip tarafından da onaylandı.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyuncularına sunulan ARK: Survival Evolved, şu an gözle görülür bir PlayStation 4 Pro desteği vermiyor fakat Microsoft cephesinden gelen açıklamalara göre oyun, Xbox One X üzerinde ciddi bir desteğe sahip olacak. Öyle ki, yine Microsoft ve geliştirici ekipten gelen açıklamaya göre ARK Survival Evolved, Xbox One X üzerinde, PC platformunun ultra ayarlarında, 30 FPS olarak oyunu çalıştıracak. Bu da birçok ARK: Survival Evolved oyuncusunu mutlu edecektir diye düşünüyoruz. Çünkü şu an ARK Survival Evolved oyununu PC üzerinde ultra ayarlarda, 30 FPS olarak oynamak öyle çok kolay bir şey değil.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

ARK Survival Evolved

Donmak, açlıktan ölmek ve çırılçıplak kalmak – ARK adında gizemli bir adaya ayak bastığınızda bu sorunlarla yüzleşiyorsunuz. Hayatta kalma serüveniniz boyunca kötü hava şartlarına, diğer oyunculara ve dinozorlara karşı mücadele edin. Hayatta kalma şansınızı artırmak için çevreyle etkileşime geçin. Yüzlerce oyuncuyla çevrim içi ya da yerel olarak oynayın. Çevrim içi çok oyunculu modu ARK: Survival Evolved deneyimine yeni boyutlar ekledi. Diğer oyunculara karşı savaşın ya da takım olun ve bir kabile kurun. Oyun tarzınıza göre karakterinizi ve eşyalarınızı tek oyunculu ve çok oyunculu modlar arasında taşıyın.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın