Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz Assassin’s Creed III ve Watch Dogs veriliyor

Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz Assassin’s Creed III ve Watch Dogs veriliyor

Sony, örnek al.

PlayStation Plus ve Xbox Live Gold, konsol oyuncularına her ay ücretsiz oyun veren 2 ayrı servis. PlayStation 4 çıkışını gerçekleştirdiğinden beri PlayStation Plus, ne yazık ki kullanıcılarını memnun edemiyor. Sürekli olarak bağımsız oyunlara yüklenen Sony, yıllık 150 liranın karşılığını bu şekilde verdiğini düşünüyor ama oyuncular da tam tersini düşünüyor. Xbox tarafına baktığımızda ise, Xbox Live Gold üyelerine, Games with Gold servisi ile daha marka değeri yüksek oyunlar veriliyor. Mesela, Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarına önümüzdeki ay Assassin’s Creed III ve Watch Dogs sunuluyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz Assassin's Creed III ve Watch Dogs veriliyor

Xbox One kullanıcıları, Games with Gold ile öncelikle SpeedRunners oyununa sahip olabilecek. Xbox One kullanıcıları, 1 Haziran 2017 ile 30 Haziran 2017 tarihi arasında ücretsiz olarak SpeedRunners oyununa erişebilecek. Watch Dogs ise 15 Haziran 2017 ile 16 Temmuz 2017 tarihleri arasında Xbox One oyuncularına sunulacak. Xbox 360 kullanıcıları ise 1 Haziran 2017 ile 15 Haziran 2017 tarihleri arasında ücretsiz olarak Assassin’s Creed III oyununa, 16 Haziran 2017 ile 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Dragon Age: Origins oyununa sahip olabilecek. Fakat bu iki oyun da Xbox One konsoluna uyumlu olduğu için, aynı tarihlerde Xbox One kullanıcıları da alabilecek bu oyunları.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.