Menü
https://leadergamer.com.tr/ruslardan-bir-borderlands-cosplay-calismasi-gormek-ister-misiniz/
SummerSlam 2016 25 Ağustos 2016 21:48

WWE SummerSlam 2016’nın düşündürücü finali, yeni detaylara kavuştu

Bizler çok şaşırmıştık.


Eğer WWE SummerSlam 2016 incelememizi okuduysanız, eminiz ki siz de bir WWE seversiniz ve bu güzel şovu izlemişsiniz demektir. Peki, o PPV şovunun finalini hatırlıyor musunuz? Brock Lesnar ile Randy Orton arasında geçen bu tek taraflı maç, bol kanlı bitmişti. WWE’nin PG döneminde olduğunu göze aldığımızda, jilet ile kanamaların yasaklandığını düşündüğümüzde ve herhangi bir kapsül görmediğimiz için bu maçın finalinde Brock Lesnar’ın rolünün dışına çıktığını düşünmüştük. Fakat her şey görüldüğü gibi değilmiş.

WWE SummerSlam 2016

The Wrestling Observer raporlarına göre WWE SummerSlam 2016’nın finali, tam planlandığı gibi oldu. Fakat WWE, bu kadar kan beklemiyordu. Plandan kastımız, Brock Lesnar’ın son derece gerçek dirsek darbeleri ile Randy Orton’a vurması ve vurulan yerde yarık oluşması, ardından da kan akması. Ayrıca maçın tek taraflı geçmesi de daha önceden planlanmış. Maç öncesinde Randy Orton’a bu bilgi verilmiş. Bunun sebebi ise Brock Lesnar’ı olabildiğince güçlü göstermek.

Tekrar kan mevzusuna dönmek gerekirse, Randy Orton daha önce Brock Lesnar’a daha az acısız bir yöntem sunduğunu fakat Brock Lesnar’ın bunu kabul etmediğini biliyoruz. Bu konuda Brock Lesnar ile aynı tarafta olan WWE yönetimi, Randy Orton’ı oldukça kızdırmış fakat Randy Orton bunu hiçbir şekilde dile getirmedi şovlarda. Bunun sonucunda, Randy Orton artık WWE için böyle “iyilikler” yapmayacak. En azından, şimdilik Randy Orton bu şekilde düşünüyor.

The Wrestling Observer’ın son raporuna göre, WWE SummerSlam 2016’nın düşündürücü finalinin gerçekten düşündürücü görünmesini sağlayan en önemli unsurlar hakemler olmuş çünkü WWE, hakemlere maçın ne şekilde ilerleyeceğini belirtmiş fakat nasıl, ne zaman biteceğini belirtmemiş. Bu da WWE hakemlerinin kafasını karıştırmış. Tabii bu karışıklık seyircilere de yansıdı. Bir de, Brock Lesnar’ın bu noktadan nereye gideceği henüz bilinmiyor. Geçtiğimiz Raw şovunda kendisini göremedik fakat geçtiğimiz gün WWE, Brock Lesnar’a 500 dolar değerinde bir ceza kestiğini belirtti. Bu ceza tabii ki gerçek değil, senaryo gereği.

Kaan GEZER Editör