Menü
https://leadergamer.com.tr/anime-expo-2017-en-iyi-cosplay/
WWE 2K18 12 Temmuz 2017 10:17

WWE 2K18 için ön sipariş tanıtım videosu yayımlandı

Eğer oyuna ön sipariş verirseniz, 2 farklı zamandan Kurt Angle karakterine sahip olabileceksiniz.


Bu seneki kapağında Seth Rollins ismini bulunduracak olan WWE 2K18 için yeni bir video yayımlandı. Yayımlanan bu video ile birlikte, oyunun ön sipariş hediyesi olan Kurt Angle karakterini görmüş olduk. Şu an WWE içerisinde bir televizyon rolüne sahip olan Kurt Angle, daha önceden zaten oyun için ön sipariş bonusu olacağını açıklamıştı. Bu yüzden, videoda bu kişiyi gördüğümüze pek şaşırmadık. Ayrıca, sizlerin de haberimizin devamından izleyebileceği bu video, oyun içi görüntülerden oluşmuyor, şimdiden söyleyelim. WWE 2K18 için oyun içi görüntüler, muhtemelen SummerSlam 2017 gibi yayımlanacaktır.

WWE 2K18 için ön sipariş tanıtım videosu yayımlandı

Yayımlanan bu ön sipariş bonusu, oyun için yayımlanan ilk tanıtım videosunun devamı niteliğinde aslında. Hatırlayacak olursanız, oyun için yayımlanan videoda Seth Rollins, WWE deposunu yakıyordu ve kaçıyordu. Bu videoda ise olay yerine Kurt Angle geliyor ve bu durumdan pek memnun gibi görünmüyor. Muhtemelen yayımlanacak olan 3. bir videoda da olayların finalini göreceğiz. Fakat bizlerin aklına başka bir şey takıldı: Ya bu senaryo gerçek olursa? Eğer WWE izliyorsanız, muhtemelen Kurt Angle’ın ringe son birkaç maç için geri döneceğinden de haberdarsınız demektir. İşte WWE ve 2K Games, hem şovu, hem de video oyununu öne çıkartmak için geçen sene yapıldığı gibi, kapak yıldızını ve ön sipariş bonusunu, gerçek dünyada gerçekleşecek bir maç ile öne çıkartabilir. Hatırlayacak olursanız geçen sene ve bu sene, WWE 2K17 kapak yıldızı Brock Lesnar ve ön sipariş bonusu Goldberg, yaklaşık 6 aylık bir senaryo ile karşımıza çıkmıştı.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör