World War 3, bir fragman ile birlikte duyuruldu

World War 3, bir fragman ile birlikte duyuruldu

Açıklamalara göre World War 3, bizlere hem Battlefield, hem de PUBG tecrübesi sunacak.

Get Even ile bilinen Farm 51 ekibinden yepyeni bir oyun duyurusu yapıldı. Bu sefer, karşımıza Battle Royale türündeki bir yapım olan World War 3 ile çıkmayı hedefliyorlar. Haberimize konuk olan bu oyunun duyurusu ise, güzel bir fragman aracılığı ile yapıldı. Eğer oyunu merak ediyorsanız veya bir an önce fragmanı izlemek istiyorsanız, haberimizin en sonunda bulunan fragmana hemen geçebilirsiniz. Tabii, bu sırada biz de World War 3’nin PUBG ve Fortnite’dan ne gibi farklılıkları olduğundan söz edelim.

World War 3, Battle Royale türü ile taktikselliği birleştiriyor

Oyunun geliştirici ekibi olan Farm 51 ekibi, gerçekçiliği konusunda bir hayli iddialı oldukları World War 3 içerisinde 2 farklı moddan söz etti. İlk mod ile oyun Battlefield tarzı bir atmosfere sahip olurken, diğer modda PUBG oluveriyor. Fakat, PUBG’den biraz daha farklı olarak, oyunda taktikselliği ön planda tutuyor. Yapılan açıklamalara göre, küçük ekipler halinde çalışarak, düşman bölgelerinde bulunan yüksek değere sahip hedefleri ele geçireceğiz. Battlefield’e benzeyen modu ise askerleri, askeri araçları, droneları ve büyük alanları bizlere sunacak.

Eğer World War 3 için biraz da olsa heyecanlanmaya başladıysanız, bulunduğumuz 2018 yılı içerisinde erken erişim ile Steam platformu üzerinde çıkış gerçekleştireceğini belirtmemizin zamanı gelmiş demektir. Elbette ilk aşamalarda bayağı bir sorun ile karşılaşacağız oyun içerisinde fakat eğer Farm 51 ekibi ellerindeki bu güzel fırsatı en iyi şekilde değerlendirebilirse, yeni duyurulan oyun geleceğin PUBG’si veya Fortnite’ı olabilir gibi görünüyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın