World of Warcraft Battle for Azeroth raid çıkış tarihi belli oldu

World of Warcraft Battle for Azeroth raid çıkış tarihi belli oldu

Horde için vakit, kılıçları çekme vaktidir!

Her MMO oyuncusu bilir. Karakterinizi geliştirmenin verdiği keyif bir yana, savaş arenalarında diğer oyuncularla dişe diş mücadele etmek ya da bölüm sonu canavarlarını temizlemek çok eğlencelidir. Fakat öyle bir etkinlik vardır ki, size bütün bu deneyimlerden de fazlasını katar. İşte raid denen bu içerik tam olarak bunu kapsıyor. Arkadaşlarınız ile birlikte yüksek derecede taktiksel bir ilerleyiş, ödüller için yeri geldiği zaman dostlarınızla bile girdiğiniz mücadele, bulmacalar, özel ödüller ve elbette öldürmesi pek keyifli bölüm sonu canavarları ile raidler bir çok MMO oyuncusunun favori etkinliği olmuş durumda. MMO’ların şahından da haberler geldi. World of Warcraft Battle for Azeroth raid çıkış tarihi sonunda belli oldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

World of Warcraft Battle for Azeroth raid çıkış tarihi belli oldu

World of Warcraft Battle for Azeroth raid çıkış tarihi belli oldu.

Hal böyle olunca ve MMO dendiği zaman akla gelen ilk ismin genişleme paketinin çıkışı da yaklaşınca gözler elbette Blizzard kanadına çevrildi. World of Warcraft Battle for Azeroth raid çıkış tarihi nihayet belli oldu. Üstelik anlaşılana göre raid adeti yine bozulmuyor. Normal ve zor seçenekleriyle birlikte genişleme paketinin çıkışından bir ay sonra gelecek şekilde ayarlanmış. Henüz bu konu hakkında resmi bir açıklama yok. Fakat Poligon’daki oyun içi takvim sayesinde yayımlanma tarihinin listelendiği rahatlıkla görülebilir.

World of Warcraft Battle for Azeroth raid çıkış tarihi iki aşamalı, ayrıca raid için grup arama seçeneği içerisinde üç aşama olacak şekilde bölünerek hazırlanmış. Normal ve zor seçenekleri 4 Eylül 2018 tarihinde yani genişleme paketinin çıkış tarihinden 20 gün sonra çıkmış olacak. Raid için oyuncu arama seçeneğinin ilk parçası 11 Eylül 2018, ikinci parçası 25 Eylül 2018, üçüncü ve son parçası ise 9 Ekim 2018 tarihinde oyuncular için getirilmiş olacak.

Yeni World of Warcraft Battle for Azeroth raid etkinliği hakkında bilgi vermemiz gerekirse, ismi şu an için bilinen kadarıyla Uldir. Uldir, ölümcül yapılar ve yıkıcı deneylerle dolu bir Titan tesisidir. Raid boyunca toplam sekiz adet büyük canavarla karşılaşacağız. Bunlar; Taloc, Zek’voz, MOTHER, Vectis, Zul, Fetid Devourer, Mythrax ve G’huun olacak şeklinde ayarlanmış durumda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.