Wild West Online, yeni erken erişim tarihi duyurusu yaptı

Wild West Online, yeni erken erişim tarihi duyurusu yaptı

Red Dead Redemption 2 gelene kadar oyalar bu bizi.

Wild West Online, bildiğiniz üzere bir anda bomba gibi gündeme oturmuş bir yapımdı. Herkes Red Dead Redemption 2 görseli sızdırıldı diye düşünürken, ortaya çıkan görsellerin tamamen bu oyuna ait olduğu ortaya çıkmıştı. Bizleri böylesi bir duruma düşürüp kafalarımızı karıştıran yapım hakkında, oyunun erken erişim için henüz yeterince hazır olmadığı söylenilmişti. Görünüşe bakacak olursak, artık hazır olduğunu söylemek mümkün.

Wild West Online, yeni erken erişim tarihi duyurusu yaptı

Bizleri vahşi batıya götürecek olan Wild West Online‘ın erken aşaması içerisinde 100’den fazla farklı görev ve 20’den fazla, döneminin temasını yansıtan silah bulunacak. Ayrıca oyun içerisinde Artifact Hunt ve Golden Road isimli 2 farklı herkese açık etkinlik de olacak. Oyunun erken aşamasının arkasında yatan amaç, oyundaki hataların ve eksikliklerin giderilerek, oyunculara en iyi tecrübenin sunulması. Wild West Online, PC platformu üzerinde, 15 Kasım 2017 tarihi itibari erken erişim aşamasında bulunacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın