Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 05.05.2020

What Happened, bir lisede kurulan ve Stiles adında bir lise öğrencisinin oynadığı yeni bir birinci şahıs psikolojik korku oyunu duyuruldu. Temmuz ayında Steam (PC)'de piyasaya sürülecek. Daha sonra da konsol sürümleri gelecektir.

Polonya merkezli geliştirici Genius Slackers'a (Katnappe yayınlayacak) göre, oyuncular "lise öğrencisi Stiles'a gerçek ve hayal edilen şeytanlarıyla mücadele ederken kendi zihnin karanlık koridorlarında rehberlik edecekler". "Stiles'in yaşadığı zihinsel alan affedilemez, bükülmüş hatıralar zihnin koridorlarını kaplar. Oyuncular Stiles'in bulmacaları çözmesine ve şeytanlarının pençelerinden kaçmasına yardım ederken, oyun ona gösterdikleri empatiye ustaca cevap verecektir."

What Happened için duyuru fragmanını bu sayfanın biraz üstlerinde görebilir ve hemen yukarıdaki ekran görüntülerine göz atabilirsiniz. Korku oyunları moda olmaya devam ediyor. PT'den ilham alan Dread X Koleksiyonu'nun ortaya çıkması ve Daymare 1998'in piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere türünün son örnekleridir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.