Avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 07.11.2017

Ubisoft, Uplay üzerinden yaptığı yeni bir açıklama ile Watch Dogs oyununun ücretsiz olduğunu duyurdu. Tabii oyun sonsuza kadar ücretsiz kalmayacak. Eğer Uplay hesabınıza 7 Kasım 2017 ile 13 Kasım 2017 tarihleri arasında giriş yaparsanız, Watch Dogs oyununu ücretsiz olarak alabileceksiniz. Bu tarihler dışında oyun yine ücretsiz olacak. Peki, siz oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklediğiniz zaman en olacak? Hemen söyleyelim, Watch Dogs tamamen size ait olacak. Belirtilen tarihler bittiği zaman oyun sizden alınmayacak, sonsuza kadar sizde kalacak. Daha ne olsun?

Watch Dogs

Daha önce Watch Dogs inceleme yazımızda, "Yani Watch Dogs, alınası ve oynanası bir oyun. İtiraf etmek gerekirse, oyunu oynarken ilk birkaç saat boyunca, bu oyuna mı para verdim ben, cümlesini sıkça kullandım. Fakat zaman geçtikçe oyun kendisini gösterdi ve şimdi aldığıma hiç pişman olmadığıma karar verdim. Sürüş dinamikleri yönünden ilginç bir oyun. Daha çok Saints Row tarzında sürüşleri fakat ne bekliyordunuz ki zaten? Bu bir yarış oyunu değil. Yapay zekası bazen saçmalasa da benim hoşuma giden bir yapay zeka sistemi, gerçekçi bir yapay zekası var. Çoklu oyuncu baskınlarında da daha özgür kararlar verebilseydik 10/10'luk bir oyun olabilirdi Watch Dogs..." demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.