Watch Dogs multiplayer modu çığır açacağa benziyor

Watch Dogs multiplayer modu çığır açacağa benziyor

Ubisoft'dan çok güzel bilgiler geliyor.

Ubisoft yapımcısı Dominic Guay‘ın IGN ile yaptığı çok özel röportajda, Watch Dogs‘un multiplayer modu hakkında çok özel bilgilere ulaşma şansına erişiyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

watch-dogs3İlk olarak oyunun kahramanı Aiden Pierce hakkında konuşuyor Guay. Aiden Pierce’ın birine kişisel olarak öfkeli olduğunu ve Chicago şehrindeki bütün gözetim birimlerine ve bilgisayarla sızabildiğini söylüyor. Bu oyun içinde oyuncuya oldukça büyük avantaj sağlıyor. En basit olarak, trafik ışıklarında çıkartılan karşılık ile bir zincirleme kazaya neden olabiliyoruz. Bu durum, size ihtiyacınız olan kargaşa ortamını sağlamakta.

Multiplayer moduna ise bu noktadan sonra ağırlık veriyor. Yapılmak ve yaratılmak istenilen dünyadanbahsediyor Guay.

İlk olarak geliştirme ekibinin iOS üzerinde çalışmalarının devam ettiğini duyuyoruz. Yapılmak istenilen şeyin, arkadaşınız evde oyunu oynarken sizinde mobil ekranınızdan oyuna girerek beraber oyuna devam edebilmesi.

Bir multiplayer oyunda ilk engel diğer oyuncuların da bağlanmasını beklemektir. Watch Dogs’ta yapılmak istenen şey ise yaratılan büyük sanal dünyada oyuncuların istedikleri gibi girip çıkabilmeleri. Yani siz oyununuzu oynarken haritanın başka bir yerinde bir grup zaten oyuna başlamış olabilir ve onlar ile karşılaşabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Son olarak ise Dominic Guay, oyunun olabildiğince çok fazla platformda çıkarmak istenildiğini söylüyor.

Watch Dogs 19 Kasım’da Amerika’da, 21’inde ise Avrupa’da satışa sunuluyor.

 

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.