Warframe, 26 milyon kayıtlı oyuncuya ulaştı

Warframe, 26 milyon kayıtlı oyuncuya ulaştı

Oyunun yeni güncellemesi The War Within de çıktı.

Oynaması ücretsiz oyunların gerçekten başarılı olması oldukça zor iken, bu başarıya ulaşıldığında elde edilenler ise çok fazla. Digital Extremes’in başarılı oynaması ücretsiz oyunu Warframe, sürekli güncelliğini koruyor ve oyuncuları sıkmadan mükemmel bir çizgide ilerliyor. Oyunun bütün platformlardaki toplam oyuncusu sayısı tamı tamına 26 milyona ulaşmış durumda.

Warframe

Oynaması ücretsiz bir oyun hakkında konuşuyor olsak da, bu rakamın ne kadar büyük olduğunu hepimiz görebiliyoruz. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanılabilir olan Warframe’in içeriği sürekli hareketli ve güncel tutuluyor. Bunun sayesinde olsa gerek ki, oyun bir çok oyuncunun ilgisini çekmeyi başarmış ve bütün platformlarda toplam 26 milyon kayıtlı oyuncuya sahip olduğu bir noktaya gelmiş.

Oyunun en büyük güncellemelerinden olan The War Within de bu açıklamanın yanında oyuncularla buluşuyor. Yeni bir hikaye görevi, yeni düşmanlar, yeni silahlar, yeni özelleştirmeler, yeni bir görev çeşidi ve çok daha fazlasını oyunculara sunacak olan bu güncelleme az önde de söylediğimiz gibi çıkışını gerçekleştirdi. Bu duyurunun şerefine paylaşılan The War Within tanıtım videosuna da hemen aşağıdan göz atmayı unutmayın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.