Vizyona gelecek filmler (23-28 Temmuz)

Vizyona gelecek filmler (23-28 Temmuz)

LeaderGamer olarak sizler için bu hafta vizyona girecek olan filmleri derledik, gelecek hafta görüşmek üzere..

The Wolverine

Yönetmenliğini James Mangold’un üstendiği başrollerini Hugh Jackman, Will Yun Lee ve Tao Okamoto’nun paylaştığı film günümüz Japonya’sında geçiyor. Jean Grey’in ölümünden sonra depresyona giren ve kimliğinden kurtulmak isteyen Wolverin, yıllar önce hayatını kurtardığı bir arkadaşının kendisinden yardım istemesi üzerine Japonya’ya gider ve orada ölümsüzlükten kurtulmasını sağlayacak olan öneriyi kabul eder. Ancak bu sırada bir yandan düşmanlarıyla savaşırken bir yandan da mutantlığına ve geçmişinden gelen bir gizeme karşı mücadele etmek zorundadır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Karanlık Cinayetler

Konusunu Amerikanın azılı  seri katillerinden olan Robert Hansen’nin gerçek hikayesinden alan film, dedektif Jack Halcombe’ın son iki yılda 8 kadını  benzer şekillerde ortadan kaybolmasının ardında bir seri katil olduğunu düşünmesi ancak elinde hiç kanıt yokken bir gün katilin elinden kaçan Cindy isimli genç kız ile görüşüp kanıtlar toplamaya çalışır ancak katilde genç kızın peşindedir.

Sanal Hayatlar

Ailesine vakit ayırmakta zorlanan bir avukat Rich Boyd, sırları sanal dünyada yayılan bir çift, arkadaşlarına internet üzerinden kabadayılık taslayan oğlunu yola getirmeye çalışan emekli bir polis ve kariyer peşinde koşan bir gazeteci keşfettiği bir porno sitesindeki çocuk yaştaki fahişelerin peşine düşmüştür… hepsinin tek bir ortak noktaları vardır; gerçeklerden kaçmak için sığındıkları sanal dünyaları…

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Süper İncir

Seikilos 2 bin yıl önce kendisini ve sevgilisi Euterpe’yi mumyalatmıştır. Ancak ege bölgesinde bir çoban tarafından mezarının beklenmedik bir şekilde açılmasıyla tekrar canlanan Seikilos sevgilisi Euterpe’yi mezarında bulamaz ve onu aramaya başlamasıyla maceralar başlar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Son Konser

Yirmi beş yıldır birlikte çalan orkestranın en eski üyelerinden olan çello sanatçısı Peter, Parkinson hastalığına yakalanmıştır ve emekli olmaya karar verir. Sanatçının kararı grubun dengelerini sarsan ve grubun tüm geleceğini sarsar… Saklı olan tüm duygular, ego savaşları ve gizli tutkular yıllardır süren bu arkadaşlığı ve işbirliğini yok etmek üzeredir. Birlikte çıktıkları son konser, tüm bu duyguların patlamasına neden olur.

Aşkın 10 Kuralı

Kadınları baştan çıkarma konusunda oldukça başarılı olan Renato, kadınları baştan çıkartma konusunda son derece başarısız olan oğlu Marco’ya Stefania adlı bir genç kıza aşık olmasıyla kızı oğluna aşık etmek için duruma el koyar ve Marco’nun tek yapması gereken babasının yazdığı ’10 emir’i harfiyen yerine getirmektir.

Camille Claudel, 1915

Film konusunu gelmiş geçmiş en yetenekli heykeltıraşlardan biri olan Camille Claudel dan alır. Camille Cluadel ’in sevgilisi Auguste Robin tarafından terk edildikten sonra çaresizlik ve umutsuzluğa sürüklenmesini ve ailesi tarafından Fransa’nın güneyinde bir akıl hastanesine yatırılmasını, yatırıldığı bu hastanede  30 yıl kapalı kalan Claudel hem kendisini hayata bağlayan sanattan uzak kalmanın hem de toplum tarafından dışlanmanın çaresizliğini yaşamasını anlatır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.