Menü
https://leadergamer.com.tr/playstation-store-bu-hafta-3-nisan/
Project Scorpio 5 Nisan 2017 10:27

Yarın verilecek Project Scorpio bilgileri, oyuncuları çok mutlu edecek

Microsoft ne gibi şeyler açıklayacak acaba?


Microsoft, bildiğiniz üzere, 2017 sonlarına doğru bir konsol sürecek piyasaya. Bu konsolun sadece adını biliyoruz ve 4K oyun oynatacağınız biliyoruz. Project Scorpio isimli bu konsol tam olarak ne zaman çıkacak, teknik özellikleri ne olacak, fiyat etiketi ne olacak, gibi soruların cevapları ne yazık ki bilinmiyor. Oyuncular, bu bilgiler E3 2017 sırasında almayı planlıyordu ama beklediğimizden çok daha erken bir tarihte, mesela yarın, bu bilgiler alabiliriz.

Yarın verilecek Project Scorpio bilgileri, oyuncuları çok mutlu edecek

Eurogamer ve Digital Foundry, yarın Project Scorpio hakkında yepyeni resmi bilgiler açıklayacak ve oyuncular bu yüzden oldukça heyecanlı. Bu iki site de tam olarak neler duyuracak bilmiyoruz ama tahmin edebiliyoruz. Büyük bir ihtimalle iki site de konsolun teknik özelliklerini açıklayacak ve aynı zamanda da Microsoft cephesinden farklı bilgiler yayımlanacak. Bazı söylentilere göre de, yayımlanan bu bilgiler oyuncuları oldukça mutlu edecek. Olumsuz bilgilerden ziyade, oyuncuları mutlu eden, olumlu bilgiler göreceğiz.

Oyun sektöründen sızdırdığı bilgilerle tanınan bazı Twitter kullanıcıları, bahsettiğimiz konu hakkında açıklamalar yaptı ve Xbox severlerin, çok mutlu olacağını belirtti bu haberler ile. Fakat bu haberler arasında konsolun fiyat etiketini beklemememiz gerekiyor çünkü sızdırılan bilgilere göre Microsoft bu bilgiyi daha sonra, büyük bir ihtimalle E3 2017 sırasında yayımlayacak. Bakalım yarın neler yaşanacak ve ne gibi bilgiler göreceğiz?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bir de Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi, PC sürümü, haberleri ve diğer her şey yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var oyun hakkında.

Kaan GEZER Editör