Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır?

Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Oyunun standart crosshairı dışında kendinize özel de yapabilirsiniz. Özellikle CSGO oyuncuları nokta crosshair ile oynuyorken burada standart bir crosshair ile oyuna başlıyorlar. Valorant’ta crosshairı değiştirmek mümkün ve bu yazımızda sizlere Valorant nokta crosshair nasıl yapılır onu göstereceğiz. Eğer başka bir şekilde crosshair ayarı yapmak istiyorsanız Valorant crosshair ayarları yazımıza göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır? Nokta Crosshair Ayarı

Valorant’ta nokta crosshair ayarını yapmak kolay. Aşağıda ki adımları uygulayarak sizde nokta crosshair ayarını yapabilirsiniz ve nokta crosshair ile oynayabilirsiniz. Nokta crosshair sizlerin kafaya daha iyi vuruş yapmanızı sağlar, sadece nokta olduğu için aim aldığınız yere rahat bir şekilde vurabilirsiniz.

  • Ayarlar kısmına geliyoruz
  • Nişangah kısmına giriyoruz
  • Merkez Nokta: Açık
  • Merkez Nokta Saydamlığı: 1
  • Merkez Nokta Kalınlığı: 2
  • Ana Çizgi Saydamlığı: 0
  • İç Çizgi Saydamlığı: 0
  • Dış Çizgi: 0

Yukarıda verdiğimiz ayarları uygulayarak sizde nokta crosshair yapabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.