Unreal Gold Edition, Steam ve GOG platformlarında ücretsiz oldu

Unreal Gold Edition, Steam ve GOG platformlarında ücretsiz oldu

Oyunu belirlenen süre içerisinde kütüphanenize eklerseniz, sonsuza kadar saklayabileceksiniz.

Epic Games günümüzde Fortnite ile anılsa da aslında geçmişte pek çok yapıma imzasını atmış bir stüdyo. Bunlardan birisi olan Unreal’ın 20. yılını kutlayan şirket, kutlamaların şerefine oyunun Gold sürümünü ücretsiz olarak oyunculara sunuyor. Steam ve GOG platformlarından ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceğiniz Gold Edition, sınırlı bir süre için bu şekilde sunuluyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Unreal Gold Edition, Steam ve GOG platformlarında ücretsiz oldu

Oyunun Gold sürümünün neleri içerdiğini merak ediyorsanız, sizlere biraz olsun açıklamamıza izin verin. Sürümde ana oyunun yanı sıra Unreal Mission Pack: Return to Na Pali de sunuluyor. Bu paket ile birlikte 17 ek göreve erişim sağlayabiliyorsunuz. Oldukça eğlenceli olduklarını söyleyebileceğimiz bu görevler ilginizi çekecektir.

Epic Games, yalnızca bu oyunu değil serinin diğer oyunlarını da kampanya dahilinde tutuyor. Tamamen ücretsiz olmasa da, GOG üzerinden pek çoğunu indirimler ile satın alabiliyorsunuz. Unreal 2: The Awakening Special Edition, Unreal Tournament 2004 Editor’s Choice Edition ve Unreal Tournament GOTY her biri 1.99$ fiyat etiketi ile sunuluyor.

Bu fiyatların her birinin normal şartlar altında 9.99$ olduğunu söylememize izin verin. Haberi yazdığımız sırada oyunlardan hiçbiri Steam platformunda satışta olmasa da bu olmayacağı anlamına gelmiyor. Şimdilik, GOG platformunu tercih etmek daha ucuz seçeneğe yönelmek olacaktır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Steam ve GOG platformlarındaki kampanya ne zamana kadar sürecek?

Oyunları satın almak için birkaç günden daha az süreniz bulunduğunu hatırlatalım. 48 saat dolmadan GOG veya Steam platformlarından birisinden ücretsiz kopyanızı almayı unutmayın. Bunun yanı sıra indirimlerin de önümüzdeki hafta sona ereceğini ve bu yüzden elinizi çabuk tutmanız gerektiğini söyleyelim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.