Unreal Engine 4 kalitesini, bir de bu oyunlarla görün

Unreal Engine 4 kalitesini, bir de bu oyunlarla görün

The Witcher 3: Wild Hunt, Star Wars: Knights of the Old Republic ve Everquest, Unreal Engine 4 kalitesi ile konuşturuldu.

Unreal Engine 4, günümüzde piyasada bulunan en başarılı oyun motorlarından biri, tartışmasız bir şekilde. Oyun motorları ile tecrübesi olanlar veya tecrübe kazananlar, genellikle yapmış oldukları harika görselleri biz oyuncu dünyasıyla paylaşıyor. Bu haberimizde de, Sparkx Sylux, JamyzGenius ve Sadkitty tarafından paylaşılmış olan videodaki görsellikten bahsedeceğiz. Eğer bir an önce videolara geçmek istiyorsanız, videolar haberimizin sonunda sizleri bekliyor.

Unreal Engine 4 kalitesini, bir de bu oyunlarla görün

Sparkx Sylux, JamyzGenius ve Sadkitty tarafından yayımlanan videlarda, The Witcher 3: Wild Hunt, Star Wars: Knights of the Old Republic ve Everquest‘ten sahneler yer alıyor. Görüntüler konusunda, Unreal Engine 4 oyun motorunun gücü ve kalitesi, kesinlikle fazlasıyla konuşturulmuş. Bu durumu özellikle de, Everquest videosunda görebiliyoruz. The Witcher 3: Wild Hunt konusunda, her ne kadar gerçeğine yaklaşamamış olsa da, yine de bir şeyler başarmış denilebilir. En iyisi, siz direkt videolara geçin ve kendiniz tecrübe edin.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın