Uncharted: The Lost Legacy içerisinde Nathan Drake yok

Uncharted: The Lost Legacy içerisinde Nathan Drake yok

Üzdün bu sefer Naughty Dog

Uncharted 4: A Thief’s End ardından geliştirilmeye başlanan bir senaryo genişleme paketi bulunuyor: Uncharted: The Lost Legacy. Bu senaryo genişleme paketi ile ana oyundan birkaç sene sonrasına gideceğiz ve serinin eski oyunlarından tanıdığımız Chloe karakterinin kontrolünü ele alacağız. Durum böyle olunca ana serinin birçok oyuncusu, Nathan Drake karakterini özleyecektir. İşte o karakteri özleyecek olan oyunculara kötü bir açıklamamız var, PlayStation Blog üzerinde yayımlanan bir ön inceleme ile öğrenmiş olduk ki, serinin sevilen karakteri kesinlikle bu senaryo genişleme paketinde görünmeyecek. Kendisinin belki ismini duyabiliriz fakat, fiziksel olarak göremeyeceğimiz kesinleşti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Uncharted: The Lost Legacy içerisinde Nathan Drake yok

Sid Shuman tarafından yayımlanan bu ön incelemenin, bahsi geçen kısmında kötü haber, “Uncharted: The Lost Legacy oyununun, ana oyundan bağımsız bir şekilde, 2017 senesinde piyasaya süreceğini hatırlatmakta fayda var. Bu oyun, kesinlikle The Last of Us: Left Behind yapıtından uzun olacak fakat Uncharted 4: A Thief’s End kadar da uzun olmayacak. Bu paket içerisinde Nathan Drake karakterini görmek isteyenler için de söyleyelim, bu karakteri, ikincil bir karakter olarak kullanmak için birçok fikrimiz vardı fakat düşündüğümüz her fikir biraz gereksiz gibi geldi. Bu yüzden de karakteri, bu pakete eklememe kararı aldık. Siz, o oyunu oynarken Nathan Drake’in de Crash Bandicoot oynadığını hayal edebilirsiniz.” şeklinde verildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu oyun hakkında en son, “Geliştirici ekibin Game Informer tarafına yaptığı konuşmaya göre Uncharted 4: A Thief’s, Nathan Drake’in senaryosunu çok güzel bir şekilde sonlandırdı. Oyuncular artık farklı karakterlerle, ki bu noktada herkes Nathan Drake’in kızını düşünüyor, serinin devam edebileceğini düşünüyordu. Hatta Uncharted: The Lost Legacy oyununu da ilk işaret olarak gördü oyuncular. Biliyorsunuz, Uncharted: The Lost Legacy içerisinde ana karakter olarak karşımıza Chloe Frazer çıkacak. Fakat geliştirici ekibe göre, oyuncular bu konuda çok yanlış düşünüyor. Geliştirici ekibe göre, bu yapıtın ardında büyük bir plan bulunmuyor ve bu sadece bir senaryo genişletme paketi.” demiştik.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.