Menü
https://leadergamer.com.tr/watch-dogs-2-ubisoftun-konferansinda-tekrar-gosterildi/
E3 2016 , Steep , Ubisoft 14 Haziran 2016 1:42

Ubisoft, yeni oyunu Steep’i gözler önüne serdi!

Ubisoft E3 2016 finalini yeni fikri mülkiyetiyle yaptı.


Merakla beklediğimiz, Ubisoft E3 2016 konferansı kısa süre önce sona erdi. Ubisoft, çoğumuzun beklediği For Honor, Watch Dogs 2, South Park Fractured But Whole gibi oyunların yanı sıra konferansın sonunda büyük bir sürprizle bizleri şaşırtmayı başardı. Bugüne kadar yaptıkları bir oyunun devamı olmak yerine, başlı başına bir oyun olan Steep aşağıdaki duyuru videosu ve oldukça ilginç konseptiyle dikkat çekti.

Steep en basit şekilde kaydığımız, wingsuit ve yamaç paraşütü ile süzüldüğümüz bir de bunlara ek olarak board yaptığımız bir oyun olarak tanımlanabilir. Evet, yanlış duymadınız, oyunda bütün bu ekstrem sporları yapma fırsatı buluyoruz. Fragmanlardan da görebileceğiniz üzere, sizi dağlık ve karlı bir araziye bırakıyorlar, tamamen özgür bir şekilde, açık dünyada hayatınızı yaşıyorsunuz, bence en güzel açıklaması bu olmalı. İşte bu kadar adrenalin dolu bir hayat yaşamak için yapılmış bir oyun yani Steep. Karakterimizi üçüncül görüşten takip edebildiğimiz gibi, birincil görüşten de takip edebiliyoruz ve bol bol düşmenin tadını çıkarıyoruz. Arkadaşlarımızla beraber eğlenceli saatler geçirebileceğimiz bu oyunu sona saklamakla büyük bir risk alan Ubisoft, bakalım nasıl tepkiler alacak.

steep3

Uç sporları seviyorsanız, adrenalin tutkunuysanız, muhtemelen bu oyunu seveceksiniz. Ayrıca birincil görüş kısmında, oyunun sanal gerçeklik platformuna oldukça uygun olduğunun da altını çizelim, kim bilir belki yakın zaman da ona özel bir duyuru da görebiliriz. Aralık 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıkacak Steep’in oyun içi fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz, şimdiden iyi seyirler!

Oktay Fırat Ural Editör