Kaçıranlar için: Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar

Kaçıranlar için: Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar

Oldukça eğlenceli ve merakla beklenen duyurular, Ubisoft tarafından gerçekleştirildi.

E3 2017 sunumlarının yavaş yavaş sonuna geliyor. Sony sunumundan önce, Ubisoft bir sunum gerçekleştirdi ve birbirinden güzel 3. parti oyunlarını tanıttı. Bize soracak olursanız, E3 2017 döneminin en iyi sunumlarından bir tanesini gerçekleştirdi Ubisoft. Peki, ekip bu sunum sırasında hangi oyunları gösterdi? Bu yazımızda, size bu sunum sırasında duyurulan tüm oyunları rapor edeceğiz. Hemen aşağıdan, Ubisoft tarafından E3 2017 sırasında duyurulan tüm oyunlara ve bu oyunların videolarına göz atabilirsiniz.

Kaçıranlar için: Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar

Mario + Rabbids Kingdom Battle

Ubisoft, sunumunu en efsanevi şekilde başlatan ekip oldu bizce. Çünkü sunum, Mario + Rabbids Kingdom Battle ile başladı. Bu oyunu sunmak için ise sahneye Nintendo’dan Shigeru Miyamoto geldi. Oyun dünyasının en saygı değer isimlerinden olan Shigeru Miyamoto, Mario + Rabbids Kingdom Battle oyununu, Ubisoft iş birliği ile geliştirdiklerini belirtti. Fakat şimdiden söyleyelim, bu güzel oyun ne yazık ki sadece Nintendo Switch konsolu için gelecek.

The Crew 2

Bir süre önce Ubisoft tarafından resmi olarak duyurulan The Crew 2, bu sunum sırasında ilk kez bir video ile gösterildi. Güzel bir haberimiz var, artık oyunda sadece araba yarışları yok. Motosiklet, bot ve uçak yarışları da oyunun içine girmiş durumda. Ayrıca harita da her zamanki gibi, oldukça büyük görünüyor.

Transference

Transference ise bir sanal gerçekçilik oyunu. Oldukça gizemli ve yer yer korkutucu bir şekilde tanıtılan bu oyun hakkında ne yazık ki hiçbir şey bilmiyoruz. Sadece bir sanal gerçekçilik oyunu olduğunu biliyoruz.

Skull & Bones

Gecenin ikinci büyük sürprizi Skull & Bones idi. Skull & Bones, temel olarak Assassin’s Creed IV: Black Flag oyununun gemi savaşları mekaniğini içerisinde bulunduruyor. Skull & Bones ile dev gibi bir haritada, gemi savaşı yapıyoruz. İstersek tek başımıza, çevrim dışı bir modda, istersek de çevrim içi olarak, gerçek oyunculara karşı oynayabiliyoruz bu oyunu. Ayrıca, gördüğümüz kadarıyla oyun içerisinde patron savaşları da olabilir çünkü yayımlanan videolardan bir tanesinde Cthulhu’yu gördük ve Cthulhu’yu öldürmek, çok güzel bir PvE aktivitesi olabilir.

Starlink: Battle of Atlas

Starlink: Battle of Atlas, bize soracak olursanız gecenin en güçsüz duyurusu idi. Belki de sadece bizim dikkatimizi çekemedi, bilemiyoruz. Bu oyun ile oyun kontrolcülerimize bir oyuncak takıp, o şekilde oynuyoruz. İlginç bir deneyim olabilir.

Far Cry 5

Birçok oyuncu tarafından merakla beklenen Far Cry 5, E3 2017 sırasında oldukça eğlenceli bir oynanış videosu ile karşımıza çıktı. Yayımlanan oynanış videosunda, yapay zeka arkadaşlarımız göründü ve bizleri oyun için daha da fazla heyecanlandırdı.

Beyond Good & Evil 2

Gece, herkes tarafından tahmin edilmiş olan ama yine de herkes için sürpriz olmuş olan Beyond Good & Evil 2 duyurusu ile sonlandırıldı. Oyun için oldukça uzun bir video ve konuşma gördük. Ubisoft ekibinin sonunda Beyond Good & Evil 2 oyununu duyurmuş olması da bizleri oldukça mutlu etti.

Diğer duyurular

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde. Son olarak, E3 2017 haberlerimizi güncel bir şekilde takip etmek istiyorsanız, Facebook sayfamızı, Twitter hesabımızı veya sitemizin özel E3 2017 sayfasını takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın