Ubisoft, Nintendo Switch platformunu destekleyeceğini açıkladı

Ubisoft, Nintendo Switch platformunu destekleyeceğini açıkladı

Anlaşılan Nintendo Switch kullanıcılarını güzel yapımlar bekliyor.

Ubisoft‘un finans konferansı esnasında mali işler sorumlusu olan Alain Martinez, şirketin Nintendo Switch konusundaki desteği hakkında konuştu. Alain Martinez‘in söylediklerine göre, Nintendo Switch, Ubisoft‘un tam desteğini alacak. Konuşması esnasında Nintendo Switch hakkında, “İnanılmaz derecede güzel bir çıkış yaptı.” şeklinde yorum yaptı. Söylediklerine göre Ubisoft, bahsi geçen konsolun geniş bir kitleye hitap edecek potansiyeli olduğunu düşünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft Nintendo Switch

Alain Martinez, şirketlerinin Nintendo konsollarında son 10 yıldır, öncü 3. parti yayımcı olduklarını açıkladı ve şirketin niyeti sahip oldukları bu pozisyonu korumak. Yapılan konuşma esnasında Alain Martinez, gelecek oyunları sabırsızlıkla beklediğini de belirtti. Ubisoft‘un CEO koltuğunda oturan Yves Guillemot, birkaç tane henüz duyurulmamış oyunun yolda olduğunu belirtti.

Şirketlerin bu derece birbirini destekliyor olduğunu görmek gerçekten güzel. Üzerine, bu tarz planlanan oyunlar hakkında bilgi verilmemesi gibi durumlar tam anlamıyla ilgi çekici. Açıkçası, bizler bu haberi size ulaştırırken bile meraklandık, yolda olan oyunların neler olabileceği hakkında. Çünkü Nintendo Switch o kadar kapsamlı ve o kadar fazla imkan sunan bir konsol ki, tecrübeli büyük geliştiriciler tarafından ciddi anlamda şaheserler ortaya çıkarılabilir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.