Ubisoft, “Her yıl yeni bir Assassin’s Creed oyunu yapabiliriz”

Ubisoft, “Her yıl yeni bir Assassin’s Creed oyunu yapabiliriz”

Daha çok Assassin’s Creed daha çok para!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin’s Creed ile her yıl yeni bir oyunla hayranlarının karşısına çıkabilir. Ubisoft, geliştirici ekibinin her yıl yeni bir oyun yapabilecek kadar iyi çalıştığını söyledi.

Assassin’s Creed: Revelations görev tasarım editörü Falko Poiker, “Sürekli yeni bir Assassin’s Creed oyunu yapım ekibimizi çok fazla yoruyor ve zorluyor. Ancak her yıl bir oyun planı ekibimizin çalışma heyecanını ve isteğini olumlu yönde etkileyen en önemli faktör” dedi.

Poiker sözlerine, “Benim için her yıl yeni bir oyun yapılması ideal bir plan gibi gözüküyor. En iyi oyun yapımlarıda bizim izlediğimiz yolun aynısını izlemekte. Ancak bu işin tek kötü yanı yeni bir ekip olmamız. Assassin’s Creed ekibi birkaç ay içerisinde 20 kişiden 180 kişiye ulaştı ve bu karmaşık ortamda oyun yapmak biraz zahmetli olabiliyor.” şeklinde devam etti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Her yıl yeni bir Assassin’s Creed oyunu aslında oyuncular için bulunmaz bir nimet. Ancak bu kadar büyük ve kitleleri peşinden sürükleyen bir yapımın bir süre sonra senaryo üretmekte sıkıntı çekip kendini tekrarlaması gibi bir ihtimalde söz konusu. Ayrıca her yıl yeni bir Assassin’s Creed oyunun hayran kitlesini de bir süre sonra oyundan soğutabilir.

Assassin’s Creed ekibi kendine fazlasıyla güveniyor ve bize bol bol Assassin’s Creed oyunu vermeye kararlı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın