Twitter’da yeni gündem: #AKKOlmasaydı!

Twitter’da yeni gündem: #AKKOlmasaydı!

Siz de Twitter'da #AKKOlmasaydı üzerinden destek olabilirsiniz.

Ülkemizde yeni çağın en büyük dertlerinden biri olarak görülen Adil Kullanım Kotası, yani AKK, hem sunduğu şartların azlığı hem de kullanım açısından kişileri etkilemesi ile büyük derecede nefret duyulan bir terim. Tabii ki insanların bu nefreti öylece kalmamakla beraber bu öğle saatlerinde Twitter’da yeniden gündem olmayı başardı. AKKOlmasaydı etiketi ile beraber başlayan bu akıma internet ünlüleri de katıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

430x226Adil-Kullanim-Kotasina-Hayir-kampanyasi-meclisten-destek-buldu

Adeta yeni bir ayaklanma diyebileceğimiz bu akımda yine kişilerin beyan ve yakınmalarını görmemiz mümkün. Özellikle atılan gönderileri okurken hak vermemek de elde değil. Ayrıca bu konuda günümüzde yayıncılık kavramında ilerlemiş ve internette ünlü olmuş kişilerin de beyan ve yakınmaları var.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu konuda gönderileri ile öne çıkan Tuna Akşen ve Yavuz Selim gibi kişilerin yanı sıra kendisi Türkiye’de olmasa da uzaklardan yazan Ahmet Sonuç da bu akıma katılmış durumda. Kullanıcıların bu konuda büyük bir akım sergilemesi ile birlikte neler olacağını hep birlikte göreceğiz ancak bu kadar fazla akıma rağmen adeta sesimizin duyulmaması ile çok fazla ümitlenmek gerektiğini de düşünmüyorum. Ancak bizler yine bu konuda destek olarak şansımızı denemeli ve pes etmemeliyiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.