TurkNet, Türkiye’nin her yerinde, tüm tarifelerinde AKK/AKN belasını kaldırdı

TurkNet, Türkiye’nin her yerinde, tüm tarifelerinde AKK/AKN belasını kaldırdı

Eğer TurkNet hizmeti almayı düşünüyorsanız, şimdi tam zamanı.

2016 sonundan beri bolca AKK ve AKN konuşur olduk. Çünkü yayımlanan yeni bilgilerle öğrenmiştik ki, Mayıs 2017 itibariyle artık geceleri AKK ve AKN olmayacaktı. Ardından, 1 Ocak 2019 tarihinde de bu kota belası tamamen, tüm Türkiye’de kaldırılacaktı. Tabii, özellikle kota mevzusunun kalkması 2019 senesini gösterince, birçok internet kullanıcısının da morali bozulmuştu. Ardından ilk olarak TurkNet, ardından da diğer internet servis sağlayıcıları deneme amaçlı AKK/AKN uygulamasını kaldırmıştı. Şimdi, diğer internet servis sağlayıcıları bir yana, özellikle TurkNet, sadece belli başlı kullanıcılardan bu AKK/AKN uygulamasını kaldırmıştı. Yani herkes yararlanamıyordu. Fakat bugün yeni bir açıklama yapıldı ve TurkNet, Türkiye’nin her yerinde, tüm tarifelerinde AKK/AKN belasını kaldırdığını duyurdu.

TurkNet, Türkiye'nin her yerinde, tüm tarifelerinde AKK/AKN belasını kaldırdı

Öncelikle taaddüt şartlarını kaldırarak güzel bir adım atan TurkNet, şimdi de internette kotayı kaldırarak, kullanıcılara %100 özgür bir internet kullanımını sunmayı amaçlıyor. TurkNet, kendi müşterilerine AKNsiz ve taahhütsüz 100 Mbps’e kadar yüksek hızlı internet hizmeti veriyor. Yeni müşterilere ise yine AKN’siz ve taahhütsüz 35 Mbps’e kadar hız sunuyor. Tabii tüm bu rakamlar, siz eğer aktif altyapı bölgesi içerisinde bulunuyorsanız ortaya çıkıyor.

Özetle söylemek gerekirse, internet hizmetinizi artık TurkNet ekibinden alırsanız, tamamen kotasız, ekstra ücretsiz, AKK olmadan, AKN olmadan, aldığınız hıza 7 gün, 24 saat ulaşabildiğiniz bir internetiniz olacak. 50 GB oyun indirdikten sonra 24 Mbit/sn hızınız, 8 Mbit/sn olmayacak. 24 Mbit/sn olarak kalmaya devam edecek.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın