Yeni Tomb Raider filminin fragmanını bir de böyle izleyin

Yeni Tomb Raider filminin fragmanını bir de böyle izleyin

İşte bu sefer olmuş.

Yıllardır aramızda olan bir seri, bu haberimizin konuğu. İlk oyunları ile birçok gencin hayallerini, rüyalarını süsleyen Lara Croft‘un hikayesi, yeni bir Tomb Raider filmi ile karşımızda olacak. İlk çıkan fragman anlaşılan hayranları pek de kesmemiş olacak ki, serinin hayran kitlesi arka planda çalan müziği değiştirerek, fragmana biraz daha anlam kazandırmayı başarmış. Açıkçasını sorarsanız, başarısız olduklarını söyleyemeyeceğiz, çünkü fragmanın orijinal arka plan müziği bizim pek de hoşumuza gitmemişti. Fakat, haberimizin en sonunda da izleyebileceğiniz değiştirilmiş fragmanda, Tomb Raider: Legend içerisinden alınma müzik bulunuyor. Peki bu hali nasıl mı dersiniz? Bizce, en iyisi kendiniz tecrübe edin ve fikirlerinizi bizlerle de paylaşın.

Yeni Tomb Raider filminin fragmanını bir de böyle izleyin

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 incelemeyazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın