Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.12.2020

Bugünlerde bol bol bedava oyun bizlerle oluyor. Gün içerisinde sizlerle, bugün bedava olarak dağıtılmakta olan 2 farklı platformdaki 2 ayrı oyundan bahsettik. Bunlardan bir tanesi Cities Skylines olmuştu ve Epic Games üzerinde dağıtılıyordu. Bir diğer bedava oyun ise Ubisoft ekibinin dağıttığı Trials Rising oldu. Şimdi ise, yine bir başka platformda olan Theatre of War 2 Kursk 1943 ile karşınızdayız. Bu haberimize konuk olan Theatre of War 2 Kursk 1943 bedava olarak IndieGala üzerinde dağıtılıyor.

Theatre of War 2 Kursk 1943 bedava oldu

Theatre of War 2 Kursk 1943 sahibi olmak için yapmanız gereken şey çok basit aslında. Öncelikle bir IndieGala hesabına sahip olmanız gerekiyor. Bu adım tamamsa, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Theatre of War 2 Kursk 1943 mağaza sayfasına girmeniz gerekiyor. Biraz aşağı kaydırın ve kütüphanenize Theatre of War 2 Kursk 1943 ekleyebileceğiniz seçenek karşınızda olacaktır. Kütüphanenize ekledikten sonra arkanıza yaslanıp tadını çıkarmak kalıyor geriye.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.