Geralt’ın sesi Doug Cockle, The Witcher serisinin dizilerinde olmayacak

Geralt’ın sesi Doug Cockle, The Witcher serisinin dizilerinde olmayacak

Fakat, dizide de olmak istiyor.

Geçtiğimiz günlerde, Netflix‘in, Andrzej Sapkowski‘nin eseri olan The Witcher için bir dizi prodüksiyonuna başladığını öğrenmiştik. Bundan bir süre sonra, serinin oyunlarını geliştiren ekip CD Projekt Red, dizi projesiyle hiçbir alakalarının olmadığını duyurmuştu. Şimdi ise, oyunlardaki Geralt‘ın alıştığımız sesi Doug Cockle, dizi ile bir alakası olmadığını açıkladı. Fakat, dizinin bir parçası olmak istediğini de dile getirdi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Witcher Geralt Doug Cockle

Doug Cockle‘ın dizi ile alakası olmadığını öğrendiğimiz duyuru Twitter‘da gerçekleşti. Bir Twitter kullanıcısının duyurulan dizi ile alakası olup olmadığını sorması üzerine Doug Cockle, “Netflix‘in The Witcher‘ı ile alakalı herhangi bir ilişkim olmadığını söyleyebilirim. Fakat, alakam olmasını çok isterdim! Bu yüzden, beni dizide istediğinizi söyleyin onlara!” dedi, kabaca bir çeviri ile.

Alıştığımız sesin sahibi Doug Cockle‘ın dizi ile alakası olmaması, birçok hayranı üzdü elbette. Bu hayranlar arasında biz de bulunuyoruz. Sonuçta, yüzlerce saatimizi harcamış olduğumuz bir oyun serisinin artık olmazsa olmazı haline gelmiş bir sesi, serinin dizisinde de görmek isterdik. Geralt‘tan başka bir sesin çıkması gerçekten çok ilginç gelecektir hayranlara. Diziye Doug Cockle‘ı da alırlar mı bilemiyoruz, ama eğer alacak olurlarsa, dizi çok daha fazla izlenebilir olacaktır, oyun serisinin hayranları olan bizler için.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.