The Witcher: Blood Origin dizisi ilk oyuncusuna kavuştu

The Witcher: Blood Origin dizisi ilk oyuncusuna kavuştu

Netflix, Witcher projelerine tam gaz devam ediyor.

Bildiğiniz üzere Netflix’in elini atmadığı oyun ve kitap serisi neredeyse kalmadı. Bu uyarlamaların en başarılı örneklerinden biri ise 2019 yılında çıkan Netflix Orjinal Dizisi The Witcher’dı. CD Projekt Red’in oyun serisiyle ününe ün katan Andrzej Sapkowski’nin The Witcher eserleri, bu sayede yeni bir üyeye daha kavuşmuş oldu. 2019’da çıkan diziye gelen yorumlardan memnun kalan Netflix; hem dizinin yeni sezonlarını duyurdu hem de yeni Witcher projeleri duyurmayı es geçmedi. The Witcher: Nightmare of the Wolf animesi ile Vesemir’in hayatına odaklanacak olan Netflix, The Witcher: Blood Origin dizisi ile de bizleri The Witcher’dan 1200 sene öncesine götürecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Henüz çıkış tarihi belli olmayan The Witcher: Blood Origin dizisinden yeni haberler gelmeye başladı. Bugün Netflix tarafından; daha önce hiçbir Witcher romanında değinilmemiş bir dönemi anlatacak dizinin kadrosuna eklenen ilk oyuncu Twitter üzerinden paylaşılan bir haberle duyuruldu. Blood Origin’e eklenen ilk isim olan Jodie Turner-Smith daha önce Queen & Slim ve Nightflyers gibi projelerde yer aldı. Jodie Turner-Smith’in Éile isimli karaktere hayat vereceği de paylaşıldı.

Açıklanan basın bültenine göre ” Tanrıçanın sesiyle kutsanmış elit bir savaşçı” olan Éile’nin dizide ne kadar büyük bir yer kaplayacağı henüz belli değil. Aslında, The Witcher: Blood Origin’in çıkış tarihinin de henüz belli olmadığını göz önünde bulundurursak; şimdilik gidecek çok yolumuz var gibi görünüyor.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.