Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 10.12.2022

The Witcher 3 Next-Gen için en çok beğenilen modları bu hafta başında CD Projekt RED açıkladı. Marcin Momot geçtiğimiz günlerde ekibin yaklaşan ücretsiz The Witcher 3 Wild Hunt Next-Gen sürümüne dahil olan modlar ile ilgili bilgi verdi. Momot'a göre The Witcher 3 HD Reworked Project, HD Monsters Reworked, Immersive Real-time Cutscenes, Nitpicker's Patch ve World Map Fixes, The Witcher 3 Next-Gen'in özellikleri arasında yer alıyor. Ekip ayrıca FCR Mod'dan birçok bileşen ekledi ve değiştirdi.

The Witcher 3 Wild Hunt Next-Gen ile gelen modlar belli oldu

Standart oyunun tüm sahipleri The Witcher 3 Next-Gen'i 14 Aralık'ta ücretsiz olarak indirebilecek. Güncelleme Gölgeler, Yansımalar, Ortam Oklüzyonu ve Işın İzleme Küresel Aydınlatmayı PC'ye getirecek. Ayrıca oyun NVIDIA DLSS 3'ün yanı sıra AMD FSR 2'yi de destekleyecek. Ayrıca, güncelleme gelmeden önce, kesinlikle sürücünüzü güncellemenizde fayda var. Zira, NVIDIA ekibi de yeni güncellemelerini yayımladı.

Şimdi, gönderinin Twitter'dan silinmesi durumunda ortadan kaybolmaması için listeleyelim. Sonuçta, ne olur olmaz, işimizi sağlama almakta fayda var.

  • The Witcher 3 HD Reworked Project - HalkHogan
  • HD Monsters Reworked - Denroth
  • Immersive Real-time Cutscenes - teiji25
  • Nitpicker's Patch - chuckcash
  • World Map Fixes - Terg500

 

Marcin Momot'un açıkladığı modlar bunlar. The Witcher 3 Wild Hunt Next-Gen ile gelen modlar bu şekilde listelendi. Yani, bu modları ekstradan yüklemeyeceğiz. Bunun yerine, halihazırda oyuna dahil olacak. Tabii, bu da biz oyuncuların işine gelen bir şey.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.