Menü
https://leadergamer.com.tr/elon-musk-insanligi-marsa-gonderecegi-tarih/

The Witcher 3: Wild Hunt

Yapımcı
Dağıtımcı
Tür
Çıkış Tarihi
The Witcher 3: Wild Hunt 2 Ekim 2017 21:17

The Witcher 3: Wild Hunt – Super Turbo Lighting Mod 3.2 çıktı

Hem gerçekçi grafik arayan oyuncular, hem de The Witcher 3: Wild Hunt evrenini daha iyi bir açıdan görmek isteyenler için.


Essenthy ismli mod geliştiricisi, ışıklandırma modunun yeni bir sürümünü daha oyunculara sundu. Super Turbo Lighting Mod‘u duymuşsunuzdur, eğer The Witcher 3: Wild Hunt oynadıysanız tabii. Yeni çıkan sürümün yama notlarına baktığımızda, yine önemli değişikliklerin yapılmış olduğunu görüyoruz. Sislerle ilgili sorunlar ve bazı ışıklandırmaların kaldırılması gibi, oyun tecrübesini pozitif yönde etkileyecek değişiklikler bulunuyor yeni sürümde. Uzun süre boyunca grafikleri dolayısıyla eleştirilmiş olan oyunun durumu için hayırlı bir mod olduğunu belirtebiliriz.

The Witcher 3: Wild Hunt – Super Turbo Lighting Mod 3.2 çıktı

Yeni sürümde yapılan değişiklikleri görebileceğimiz yepyeni bir de fragman yayımlandı. Haberimizin en sonunda sizleri bekleyen fragmanda, The Witcher 3: Wild Hunt dünyasının aslında ne denli muhteşem göründüğünü görebilirsiniz. Gerçekçilikten ziyade, görsellik açısından ciddi anlamda üst sınırlara çıkılmış gibi görünüyor. Eğer Super Turbo Lighting Mod‘u oyununuza eklemek isterseniz, buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfadan mod hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 incelemeyazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör