Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.12.2022

Mod yapımcısı "Halk Hogan PLHD"nin The Witcher 3 Next-Gen için geliştirdiği HD Reworked projesinin ilk sürümünün 2023 yılının 2. çeyreğinde yayınlanması planlanıyor. CD Projekt RED bu modun en son sürümünü Next-Gen Güncellemesine eklemiş olmasına rağmen mod yapımcısı hala üzerinde çalışıyor.

The Witcher 3 Next-Gen için hazırlanan HD Reworked projesinin çıkmasına daha var

Halk Hogan PL'ye göre, çok sayıda güncelleme ve yükseltme yapıldı. Ek olarak, varlıkların kalitesi önceki HDRP sürümüyle (12.0 Ultimate) mümkün olandan çok daha iyi. The Witcher 3 V1.31/1.32'nin HDRP'nin bu yeni sürümüyle çalışacak olması da harika. Oyunun korkunç optimizasyon kusurları nedeniyle, henüz yükseltme yapmamış olanlar da yeni, geliştirilmiş dokuları deneyimleyebilecekler.

Açıkçası, beklemek pek de problem değil. Zira, oyunun şu anki hali de gayet güzel. Fakat, elbette yeni eklenti çıkarsa, görüntü açısından uçar gider. Ama ne yazık ki, bir süre daha beklememiz gerekecek. Bu süreci sizin için hafifletecek bir fragmanı yazımız içerisinde paylaştık. Bu fragmana bakarak, en azından bizleri ne beklediğini görmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca, kesinlikle bu yüzden beklemekte de fayda olacağını düşünmeniz muhtemel.

Size şimdi, bir başka önerimiz daha var. Eğer henüz Next-Gen güncellemesini yüklemediyseniz ve kafanızı karıştırıyorsa, güzel bir yazımız sizleri bekliyor. Şu anda, The Witcher 3 Next-Gen güncellemesi yama notları yazımıza göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Bu yazımızda, sizlere güncellemenin neler getirdiğini anlattık. Yolda olan eklentiyi beklerken, bu güncellemeye de göz gezdirmek istemeniz mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.