The Walking Dead: The Final Season için eski bir yazar geri dönüyor

The Walking Dead: The Final Season için eski bir yazar geri dönüyor

The Walking Dead: The Final Season için daha da fazla heyecanlanabiliriz.

2018 içerisinde Telltale Games bomba gibi oyunları piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu oyunlardan bir tanesi The Wolf Among Us: Season Two olacak iken, diğeri ise The Walking Dead: The Final Season olacak. Bu oyun ile yine Clementine karakterinin kontrolünü ele alacağız ve onun sonunu göreceğiz. Peki, bu final sezonu kimler tarafından yazılacak ve yönetilecek? Çünkü Clementine, oyuncular için oldukça önemli bir karakter ve kaliteli bir final görmemiz gerekiyor. Bu yüzden yazarların ve yönetmenin de iyi bir şekilde çalışması gerekecek. Şu an proje üzerinde kimlerin olduğunu net olarak bilemiyoruz fakat bir yazarın kim olduğunu biliyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Walking Dead: The Final Season

Telltale Games cephesinden gelen yeni açıklamalara göre The Walking Dead: The Final Season yazarlarından bir tanesi Gary Whitta olacak. Eğer bu isim size yabancı geldiyse hemen söyleyelim, Gary Whitta daha önce aynı serinin ilk sezonunun ve ikinci sezonunun yazarlığını yapmıştı. Aynı şekilde The Walking Dead: 400 Days projesinde de yer almıştı. Tabii Gary Whitta farklı projelerde de yer aldı. Mesela kendisi daha önce Prey, Rogue One ve Star Wars: Rebels projelerinde bulundu. Ayrıca kendisi şu an Sherlock Holmes 3 üzerinde de yazarlık yapıyor.

Bize soracak olursanız, The Walking Dead serisinin ilk ve ikinci sezonu ciddi anlamda başarılı idi. Hem karakter yönünden, hem de senaryo yönünden. Bu yüzden bizim Gary Whitta’ya inancımız tam. Kendisi muhtemelen yine harika bir iş çıkartacaktır. Açıkçası Gary Whitta’nın yazar olarak seriye geri dönüyor olması, bizim The Walking Dead: The Final Season heyecanımıza daha fazla heyecan kattı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.