The Survivalists, The Escapists geliştiricisi tarafından duyuruldu

The Survivalists, The Escapists geliştiricisi tarafından duyuruldu

Hayatta kalma, inşa ve zanaatkarlık özellikleri ile yolda.

Nintendo’nun Indie World sunumu sırasında 2020’de çıkacak yeni bir hayatta kalma oyunu The Survivalists duyuruldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Resmi duyurunun ardından oyunun geliştirici ekibi Team17, The Survivalists’in önceki oyunları olan The Escapists’in evreninde geçeceğini bizlerle paylaştı.

Hayatta kalma temalı bir sandbox oyunu olan The Survivalists ana odağında zanaatkarlık ve inşa etme mekaniklerini bulunduruyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bulunduğunuz adada bir şeyler toplayarak kendinize yapılar inşa edebileceğiniz, çevredeki maymunları evcilleştirerek onlara görevler verebileceğiniz The Survivalists bunun yanı sıra bir de eşli oyun oynama imkanı sunuyor.

Oyunun tanıtım yazısında belirtildiği üzere, oyun dünyası zengin içeriklerle desteklenecek ve oyunculara keşfedilecek bir çok mekan sunacak gibi gözüküyor.

Keşfedilecek gizemli tapınakların olduğu ve bu bölümlerde oynanışın akışını değiştirecek bulmacalar olduğu da duyurulan bilgiler arasında.

Bulmacaların yanı sıra, tapınakların ganimet için biçilmiş kaftan olduğunu vurgulayan geliştirici ekip, oyuncuları benzersiz bir maceranın beklediğini müjdeliyor.

Bunlara ek olarak, oyunun zengin içerikli dünyasının hiçbir zaman sabit kalmayacağı, sürekli olarak değişeceği, bunun ise gece ve gündüz döngüsü ile destekleneceği paylaşılan bilgiler arasında bulunuyor.

Oyuncuların içinde bulunduğu adanın barındırdığı iki büyük tehdit olacak.

Bunlar, geniş hayvan çeşitliliğine sahip doğal yaşam ve ada içerisinde yaşayan yerliler.

Yırtıcı hayvanların çoğunlukla ayılar, aslanlar ve köpek balıklarından oluşacağını söyleyen geliştirici ekip, özellikle adadaki yerli halkın çok daha tehlikeli olduğunun altını çiziyor.

Daha öne bahsettiğimiz gibi eğitilebilen maymunlar tüm bu tehditlere karşı yanımızda yer alabilecekler.

Zanaatkarlık sisteminin büyük önem arz edeceği The Survivalists 2020 yılında PC, PlayStation 4, Switch ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Duyuru fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.