Menü
https://leadergamer.com.tr/lgm-ozel-nedir-bu-stranger-things/
The Rock , Vin Diesel , WrestleMania 33 25 Ağustos 2016 17:57

The Rock ile Vin Diesel, WrestleMania 33’de karşı karşıya gelebilir

WrestleMania, önümüzdeki sene ilginç maçlara ev sahipliği yapacak gibi.


Eğer başlığımızda ismi geçen 2 ünlüyü de sosyal medyadan takip ediyorsanız, The Rock ile Vin Diesel arasında gerçekleşen küçük kavgaları mutlaka görmüşsünüzdür. Bu küçük kavgaları ilk başlatan, The Rock olmuştu ve Fast 8 kadrosundan birine, birazcık saydırmıştı. Bu kişinin daha sonradan Vin Diesel olduğu anlaşıldı ve o zamandan beri bu ikilinin arası hiç düzelmedi. Peki, aralarında geçen bu kavga, gerçekten gerçek mi?

The Rock

Life and Style Magazine cephesinden gelen sızdırma bilgilere göre The Rock ile Vin Diesel arasında geçen bu kavga, aslında tamamen bir oyun ve bu oyun, ikiliyi bir WrestleMania 33 maçına sürükleyecek. Fast 8 filminin Nisan 2017’de vizyona gireceği, WrestleMania 33’ün de Mart 2017’de gerçekleşeceğini göz önünde bulundurursak, hem WWE, hem de film için çok büyük bir reklam olacaktır bu ikilinin kavgası ve WrestleMania 33’de gerçekleşmesi beklenen maç.

WrestleMania 33’de görecebileceğimiz tek ilginç maç bu olmayacak. Çünkü o gece The Big Show ile Shaquille O’Neal da karşı karşıya gelecek. The Rock ile Vin Diesel’e dönecek olursak, Vin Diesel’in daha önce bu tür bir deneyiminin olmaması WrestleMania 33’ü aslında mahvedebilir. Fakat, bekleyip göreceğiz efendim.

Kaan GEZER Editör