Menü
https://leadergamer.com.tr/shameless-bizim-hikaye-ilk-fragman/
The Last of Us Part II 4 Ağustos 2017 22:11

The Last Of Us Part II oyununun Seattle’da geçeceği yönünde yeni kanıtlar var

Artık biz eminiz, The Last Of Us Part II oyununun en azından 1 bölümü Seattle’da geçecek.


Joel ile Ellie, veya muhtemelen sadece Ellie, The Last of Us finalinden sonra bayağı bir yol yürümüş olabilirler. Hatırlayacağınız gibi, ilk oyunun finali Jackson, Wyoming bölgesinde verilmişti. İlk olarak PlayStation Experience 2016 sırasında karşımıza çıkan The Last Of Us Part II ise birçok Reddit kullanıcısının raporuna göre Seattle, Washington’da geçiyor. En azından oyunun sadece videoda görünen bölümü Seattle’da geçiyor. Zaten bu konudaki bir haberi daha önceden sizlere sunmuştuk; bir Reddit kullanıcısı oyunun ilk videosundaki önemli bölgeleri resimleyip Seattle, Washington’daki binalar ile karşılaştırmıştı ve sonuç neredeyse aynı idi. Bugün de o karşılaştırmalar arasına yenileri katıldı.

The Last Of Us Part II oyununun Seattle'da geçeceği yönünde yeni kanıtlar var

Bahsedeceğimiz ilk karşılaştırma, aslında The Last Of Us Part II oyununun Seattle, Washington’da geçeceğini doğrular nitelikte. Sizlerin de yukarıdan görebileceği görsel, oyunun bir konsept çalışması ve bu konsept çalışmasında, Public Parking yazılı bir bina görünüyor. Sağ altta ise bu binanın gerçekteki hali görünüyor. Tabii ki bu binanın gerçekteki hali Seattle, Washington’da bulunuyor. Peki, iki binanın aynı olduğunu nereden bileceğiz? Gerçek hayattaki binanın adı Public Parking ABM ve konsept tasarımda da en azından Public Parking A yazısını görebiliyoruz. Bizce, bu yeterli bir kanıt.

Eğer dilerseniz, kanıtların geri kalanına hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz. Aslını soracak olursanız, aslında The Last Of Us Part II içerisindeki bir bölümün Seattle, Washington’da geçmesi güzel bir dokunuş olabilir. Çünkü Seattle, Washington’da daha önce birçok popüler oyun gördük/göreceğiz. Bu oyunlar; Life is Strange, What Remains of Edith Finch, Infamous Second Son, Alan Wake, Oxenfree, Gone Home, Deadly Premonition ve Days Gone idi. Belki bu oyunlara ait birkaç gönderme de bulunur oyunun bu bölümünde. Ne dersiniz?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör