Menü
https://leadergamer.com.tr/baja-edge-of-control-hd-inceleme/
The Evil Within 2 12 Eylül 2017 17:50

The Evil Within 2 için Race Against Time videosu yayımlandı

The Evil Within 2 oyununda acele etmeniz gerekiyor!


The Evil Within 2 oyununda acele etmeniz gerekiyor! Sebastian Castellanos olarak STEM kabusu içinde kızınızı bulmak ve tüm sistem çökmeye başlamadan önce onu kurtarmak için savaşırken, tahmin edemeyeceğiniz korkularla karşı karşıya kalacaksınız. Sokakta dolaşan korkunç yaratıkların üstüne bir de STEM’in içinde korkunç evlerini kuran ve bu zayıf dünyayı kendi isteklerine göre yoğuran sapkın karakterler Stefano ve Theodore ile uğraşmak zorundasınız. Dünya tamamen yok olursa, Sebastian ve Lily için kaçacak yer kalmayacak.

The Evil Within 2 için Race Against Time videosu yayımlandı

The Evil Within 2 hakkında daha önce de, “Bethesda‘nın E3 2017 konferansında, The Evil Within 2 ve Wolfenstein II: The New Colossus adında iki yeni devam oyunu duyurdu. Yeni gelen bilgiler ışığında bu iki oyunun da, Microsoft‘un yeni konsolu Xbox One X‘te HDR ve 4K Ultra HD desteğine sahip olacağını öğrendik. Ancak bu iki oyunun da Xbox One X konsolunda, doğal 4K desteğine sahip olup olmadığını henüz bilmiyoruz.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör