Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Fatih Kılıç, Editör Yazım tarihi: 23.03.2021

Günümüzde oyunlar için geliştirilen modlar, en az oyunun kendisi kadar önemli hale geldi. Modlar, oyunları sadece yapımcının istediği gibi değil, aynı zamanda oyuncuların da istediği gibi şekillendiriyor. Yapımlar modlar sayesinde zenginleşiyor ve genişliyor. Hatta günümüzde pek çok eski oyun, neredeyse modsuz oynanmıyor. Bu yapımlardan biri de 2006 yılında çıkan Medieval 2 Total War. Oyunun en çok tercih edilen modlarından biri ise iki efsanenin dünyalarını birleştiriyor. The Elder Scrolls ile harmanlanan bu modun sevenlerine uzun zamandır bekledikleri müjdeli haber geldi. Geliştirici ekibin paylaşımına göre, The Elder Scrolls Total War modunun 2.0.2 sürümü indirilebilir durumda. Pek çok hata düzeltmesi ve yenilikle beraber…

The Elder Scrolls Total War için yeni sürüm

Geliştirici ekibin uzun zamandır üzerinde çalıştığı bu mod, Medieval 2 Total War oyununun dünyasında The Elder Scrolls’un oyun deneyimini sunuyor. Oyuncular, Tamriel’e karşı üstün gelmeye çalışan 20 gruptan birinin başına geçip, destansı savaşlar yapabiliyor. Yeni 2.0.2 sürümü, oyuna iki yeni paralı ordu ekliyor. Bunlar Order of the Nine ve Host of Umaril şeklinde. Ayrıca güncelleme, birçok hata düzeltmesi, çeşitli modellerin optimizasyonu ve oyun içi dengelemeler içeriyor.

Çıkışını 2006 yılında gerçekleştiren bir oyunun, 15 yıl sonra hala mod desteğine sahip olması oyuncular için bulunmaz nimet. Total War serisindeki klasik oyunların hayranları, bu mod gibi pek çok mod sayesinde klasik yapımlarda yeni maceralar yaşayabiliyor. Görünen o ki strateji türünün klasik örneklerinden olan oyun, zamana oldukça iyi bir şekilde meydan okuyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.