Fallout 4 için Silent Hill modu yayımlandı

Fallout 4 için Silent Hill modu yayımlandı

Korkutucu mod başarılı görünüyor.

Fallout 4, sınırsız modları sayesinde oynanabilirliğini sürekli kılan bir oyun. Eğer siz de korku oyunlarını seviyorsanız sizin için güzel bir haberimiz var. Mod yapımcısı olan Mangaclub, Fallout 4 oyunu için Silent Hill modu olan Whispering Hills’in ilk bölümünü yayımladı. Whispering Hills modu, Fallout 4’ü Silent Hill benzeri bir korku oyununa dönüştürüyor. Artık Fallout 4’te garip seslere ve Silent Hill canavarlarının bulunduğu bir dünya sizleri bekliyor. Mod içerisinde başta Pyramid Head olmak üzere Siren Head, Mumblers, Lying Figures, Ghouls, Nurses, Twin Screamer ve köpekler bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fallout 4 Silent Hill Whispering Hills modu detayları

Whispering Hills modu, Commonwealth dünyasının tüm arka plan seslerini yeniden düzenleyerek Silent Hill’in ürkütücü atmosferini yaşatıyor. Dahası, Combat Music’i elden geçiriyor ve 10 çeşit Fog Weathers ekliyor. Aynı zamanda modda seslendirilmiş NPC ile yeni bir görev dizisi ekleniyor ve keşfedilecek yeni bir dünya sunuyor. Episode 1, City Centralia yani Pennsylvania’nın benzeri olan şehrin ilk bölümünü kapsıyor. Şehirde Silent Hill 1’den Midwitch ilkokulunu ziyaret edebileceksiniz. Direkt olarak modu indirmeye geçmek isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfayı kullanabilirsiniz.

Modun yapımcısı, oyundaki birçok şeyi yeniden düzenleyerek eklemiş. Buna Silent Hill serisinin ürkütücü ses efektleri de dahil. Sonraki bölümlerde Silent Hill serisinden daha fazla mekân bulunacağı söyleniyor. Haberimizde yer alan video, modun fragmanı. Fragmandan, moddan ne beklemeniz gerektiğini izleyebilirsiniz. Fallout 4 PS4, Xbox One ve PC’de mevcut. Xbox Game Pass abonesiyseniz, ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ancak, Whispering Hills modunun yalnızca PC’de mevcut olduğunu unutmayın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.