The Day After, yepyeni ekran görüntüleri ve videosu ile karşımızda

The Day After, yepyeni ekran görüntüleri ve videosu ile karşımızda

Kararlarınızın sonuçları olduğu bir açık dünya evreninde bulunduğunuz The Day After karşınızda.

Hayatta kalma temelli açık dünya oyunları günümüzde oldukça hızlı bir şekilde yükselişe geçmiş durumda. DayZ ve H1Z1 gibi oyunlarla başlayan ve PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın da çıkışıyla altın çağına ulaşan bu konsept, her geçen gün yayılıyor. Coconut Games, YouTube üzerinden paylaştığı tanıtım videosu ve yepyeni ekran görüntüleri sayesinde The Day After ile bizleri tanıştırdı. Kararlarınızın hikayeyi etkilediği bu açık dünya oyununda, her şeyi düşünerek hayatta kalmaya çalışacaksınız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Day After

Kuzey Amerika’da Grayfox Hill adında küçük bir kasabada geçen olayların tam ortasında yer alacağız. İnsanları etkileyen ve onları zararlı yaratıklara dönüştüren bir bakteri yüzünden, tamamen karantina altına alınan bu kasaba oyunun geçtiği yer olacak. Oyun açık dünya oyunu olmasına karşın, hikaye ile ilerleyecek ve hikayenin önemi büyük olacak. Aldığınız kararların her biri, oyunun geleceğini etkileyecek ve iyi veya kötü sonuçlar getirecek.

The Day After klasikleşmiş hayatta kalma sistemi ve “zombi” teması dışında, bizlere neler sunabilecek hep birlikte bekleyip göreceğiz. Genelde gördüğümüzden oldukça farklı bir arayüz yapısına sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyunun ilk tanıtım videosu bizlere hikaye hakkında ufak bilgiler verirken, çevreyi de tanımamızı ve çevreye alışmamızı sağlıyor. Dilerseniz hemen aşağıdan tanıtım videosunu izleyebilir ve sayfamızdaki galeriden de ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.